reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
A ja nie wiem jaki miałam przyrost hcg :)
Nie robiłam testu z krwi, jedynie moje kreski na testach były bardzo jasne, aż słabo widoczne, to może chłopiec bedzie
u mnie w tej ciazy blada kreska byla, a gin obstawia corcie [emoji1]
za to dwie poprzednie ciaze mocniejsze kreski byly i mam dwoch chlopcow [emoji1]
jeszcze miesiac, max dwa i rozwiaza sie zagadki plci naszych babelkow

8599e6ydh9ss8jgy.png
 
u mnie w tej ciazy blada kreska byla, a gin obstawia corcie [emoji1]
za to dwie poprzednie ciaze mocniejsze kreski byly i mam dwoch chlopcow [emoji1]
jeszcze miesiac, max dwa i rozwiaza sie zagadki plci naszych babelkow

8599e6ydh9ss8jgy.png
U mnie w ciąży z synkiem blade testy wychodziły, a ja tak czekałam na dwie mocne kreski:) dopiero w 12tyg wyszły dwie ciemne hehe teraz wyszły już 15dpo ciemne:) Zobaczymy za tydzien.
 
Elenna poki luteinę dopochwowa brałam to śluz właśie albo biały albo żółty, wiec może u Ciebie to też to.

Turluturlu sikam średnio co pół godziny i tak od 10tc mam.. Boje się pomyśleć co będzie później ;)

Airfix przy twardnieniach i skurczach to wesele chyba lepiej odpuścić.
 
Elenna poki luteinę dopochwowa brałam to śluz właśie albo biały albo żółty, wiec może u Ciebie to też to.

Turluturlu sikam średnio co pół godziny i tak od 10tc mam.. Boje się pomyśleć co będzie później ;)

Airfix przy twardnieniach i skurczach to wesele chyba lepiej odpuścić.
To impreza rodzinna, takie właśnie jak wesele, rocznica ślubu...Ale kompletnie nie mam jak się wymigac. Nie mogę im powiedzieć o ciąży bo nie chce żeby polecieli gadać szwagierce i teściowej z która 7lat kontaktów nie utrzymuje,to by sensacja dla tych wiedźm była i pretekst do gnebienia mnie jak w pierwszej ciąży. Przeplakalam cala ciaze.... Myślę i kombinuje co tu wymyśleć. Mam tydzień na to :/
 
reklama
Do góry