reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Anonimka Też to słyszałam, identyczną opowieść hahah

Evee Ja słodycze uwielbiam mniam...zawsze i wszędzie. U mnie co trzecie pokolenie bliźniaki, I raczej nie my ,a lekarz w moim przypadku by zszedł na zawał hahah nikt ciąży prowadzić nie chciał o moje problemy... I lekarz sobie "zyczy" aby jednak jedno było [emoji6]
 
Anonimka Też to słyszałam, identyczną opowieść hahah

Evee Ja słodycze uwielbiam mniam...zawsze i wszędzie. U mnie co trzecie pokolenie bliźniaki, I raczej nie my ,a lekarz w moim przypadku by zszedł na zawał hahah nikt ciąży prowadzić nie chciał o moje problemy... I lekarz sobie "zyczy" aby jednak jedno było [emoji6]
Dlaczego? Jakie problemy?
 
Eveee- hej :) - to faktycznie się może zdarzyć ze może i dwa hih ale przyrosty bety różne i na początku bardzo przyrasta - ciekawe jak będzie u Ciebie - czekamy na wieści :) , ps. E tam mąż by się cieszył i pewnie by w szoku był hah ale zawsze faceci dumni z takich rzeczy ,

Airfix - tylko mega mdłości u mnie już jestem na skraju ze bije się jeszcze ze sobą żeby nie tulic wc ;) - ale już jestem bardzo blisko tego momentu ale staram się nie haha - ja mleczko skondensowane dziś jadłam strasznie mi się chciało i pół puchy wrąbałam jakieś lody, na śniadanie owoc, i też obiad tylko porządny , tez ewentualnie chleb ale tylko z nutella jak narazie , a dalej boli brzuch ?

Anonimka- ale niespodzianka juz jakby były trojaczki u mnie to chyba ja bym na zawał zeszła tam haha

Ja leżę i odpoczywam :)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eveee- hej :) - to faktycznie się może zdarzyć ze może i dwa hih ale przyrosty bety różne i na początku bardzo przyrasta - ciekawe jak będzie u Ciebie - czekamy na wieści :) , ps. E tam mąż by się cieszył i pewnie by w szoku był hah ale zawsze faceci dumni z takich rzeczy ,

Airfix - tylko mega mdłości u mnie już jestem na skraju ze bije się jeszcze ze sobą żeby nie tulic wc ;) - ale już jestem bardzo blisko tego momentu ale staram się nie haha - ja mleczko skondensowane dziś jadłam strasznie mi się chciało i pół puchy wrąbałam jakieś lody, na śniadanie owoc, i też obiad tylko porządny , tez ewentualnie chleb ale tylko z nutella jak narazie , a dalej boli brzuch ?

Anonimka- ale niespodzianka juz jakby były trojaczki u mnie to chyba ja bym na zawał zeszła tam haha

Ja leżę i odpoczywam :)


Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Mleczko skondensowane z puchy? Nie dziwię się, że Cię mdli. [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Miciur-ka O widzisz mi po słodkim też mdłości przechodza:) Brzuch boli, i niepokoi mnie jedna rzecz...zawsze jak daje sobie Luteine dopochwowa to szyjka była wyyyysoko,a wczoraj czuje coś mnie aż uwiera,gniecie, piecze ja do środka, a szyjka nisko. Nie wiem czy to normalne. Jeszcze mam nerwowke właśnie od trzech dni i wtedy to zaczęło boleć, muszę się na "juz" wyprowadzić do siebie bo nie daje rady psychicznie.
A tak wogole dzięki; będę musiała skoczyć do sklepu po mleko krowkowe w puszce[emoji14]wczoraj o 22 jadłam nie dogotowane pierogi bo mi jezyk po podłodze latal.

Eveee Ja mam problemy hematologiczne, nie krzepnie mi krew jak trzeba, nie zlepiaja się płytki,ogólnie mam bardzo rzadką wrodzoną chorobę krwi na która jest chorych ponoć tylko 100.000 osób na świecie.
 
reklama
Do góry