reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Hej...tak podczytuję Cię troszkę i mam pytanko. Czy robiłaś może betę z bliźniakami i jeśli tak, jakie były wyniki? [emoji4]
Tak robiłam w 5tydz.3d. 9082 i w 5tydz.6d. 17283, lekarz powiedział że było ok i ładnie wzrastało, stwierdził że wiecej badań nie potrzeba, bo serca już biły :-) jesteś w ciąży bliźniaczej?
 
reklama
Emma248 tak wizyta ok, ale jednak rezygnuję z obsługi NFZ badania mi zlecone to morfologia, mocz o glukoza:/ Także dzięki:p Mam jakieś grzybki i coś tam jeszcze idę w środę pobrać wymaz do badania.

Agatucca który masz tydzień?
Rozumiem Cię, bo w pierwszej ciąży też chodziłam do przychodni przyszpitalnej na nzf i nie wspominam tego najlepiej, teraz wolę prywatnie, najgorsze że nie mogę prywatnie urodzić, pozostaje mi szpital w którym już rodziłam...
 
Tak robiłam w 5tydz.3d. 9082 i w 5tydz.6d. 17283, lekarz powiedział że było ok i ładnie wzrastało, stwierdził że wiecej badań nie potrzeba, bo serca już biły :-) jesteś w ciąży bliźniaczej?
Nie wiem... [emoji4] w poniedziałek idę na usg.
U mnie było tak, że pierwsza beta- 61, druga po 48h - 175, a trzecia po 72h 1222(5t3d), więc wzrost o 600 % i tak się zastanawiam...[emoji12]
 
Ostatnia edycja:
Swoją drogą możliwe, że będę jednak lutówką, bo termin mam na początek marca. Jednak córkę miałam na termin 11.05., a urodziłam 24.04. [emoji4]
 
eveee pamietam że pierwszą betę zrobiłam 5 dni przed okresem i było 4,6 więc szybko wiedziałam że jestem w ciąży :-) kolejnego dnia wyszedł test z moczu i już wtedy żartowałam że bliźniaki :-) nie sądziłam tylko że to prawda :-) pisz koniecznie co wyszło z usg :-)
 
eveee pamietam że pierwszą betę zrobiłam 5 dni przed okresem i było 4,6 więc szybko wiedziałam że jestem w ciąży :-) kolejnego dnia wyszedł test z moczu i już wtedy żartowałam że bliźniaki :-) nie sądziłam tylko że to prawda :-) pisz koniecznie co wyszło z usg :-)
U mnie w dniu @ była blada kreska, owu miałam późno.
Jeszcze 4 dni do usg. Dam znać! Dzięki! [emoji4]
 
Eveee Kto wie:) beta śliczna. Ja przyrost po 48h - 272% . Był jeden dzidziuś na usg:) lekarz się śmieje ze drugiego poszukamy na drugiej wizycie;) Ale raczej to nie możliwe u mnie żeby nagle dwójka była :)

Miciur-ka Dochodzą Ci jakieś objawy? Ja mam mdłości od rana do południa, szczególnie jak głodna jestem. Troszkę piersi zaczynają z powrotem być bardziej wrażliwe. Na nic dalej nie mam ochoty, przelykam serek waniliowy co rano i obiad tylko na siłę. I dzis paczka delicji z nerwów o ten ból brzucha.
 
Eveee Kto wie:) beta śliczna. Ja przyrost po 48h - 272% . Był jeden dzidziuś na usg:) lekarz się śmieje ze drugiego poszukamy na drugiej wizycie;) Ale raczej to nie możliwe u mnie żeby nagle dwójka była :)

Miciur-ka Dochodzą Ci jakieś objawy? Ja mam mdłości od rana do południa, szczególnie jak głodna jestem. Troszkę piersi zaczynają z powrotem być bardziej wrażliwe. Na nic dalej nie mam ochoty, przelykam serek waniliowy co rano i obiad tylko na siłę. I dzis paczka delicji z nerwów o ten ból brzucha.
Mój mąż by zszedł na zawał, gdyby były bliźniaki. [emoji23]
 
Eveee Kto wie:) beta śliczna. Ja przyrost po 48h - 272% . Był jeden dzidziuś na usg:) lekarz się śmieje ze drugiego poszukamy na drugiej wizycie;) Ale raczej to nie możliwe u mnie żeby nagle dwójka była :)

Miciur-ka Dochodzą Ci jakieś objawy? Ja mam mdłości od rana do południa, szczególnie jak głodna jestem. Troszkę piersi zaczynają z powrotem być bardziej wrażliwe. Na nic dalej nie mam ochoty, przelykam serek waniliowy co rano i obiad tylko na siłę. I dzis paczka delicji z nerwów o ten ból brzucha.
Kochana, delicje nie pomogą, wręcz przeciwnie. [emoji10] Niestety wiem co znaczy cukrzyca ciężarnych. [emoji30]
 
reklama
Do góry