reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Maryliese to już na wet nie o to chodzi, tylko działa w tle, zużywa baterię - nie da się jej wyłączyć, poza tym wiesza się, mi po prostu się zawiesiła w trakcie pomiarów, szlag by ją..
Agatucca tylko w kąpieli wodnej. 150g na tydzień to minimalny prawidłowy przyrost - dziś o tym z położną rozmawiałam, bo też była na patronażu i pytała ile Wiktor przybiera. Podobno właśnie zmienili normy i teraz 150g to dolna granica. U nas wczoraj 2730g - 190g od wypisu. Ja bym nie dokarmiała dziecko to nie tucznik, ważne że w ogóle przybiera i każde ma prawo rosnąć swoim tempem. A bardzo Ci ulewa? Może to kwestia twojej diety? Mi Adam ulewał strasznie, okazało się, że ma alergię i to od tego. Jak dużo ulewa to wiadomo, że będzie słabiej przybierać
 
Kasia.zosia gratulacje. Ale jestem zmęczona. Julian też dużo ulewa. Ale już w szpitalu tak miał a w ciągu doby przybrał 100 g ! :D także mam nadzieję że teraz też ładnie rośnie. W czwartek mamy kontrol
 
reklama
Ja już po wizycie, rozwarcia brak ;/ Brzuch mi się obniżył i ginek twierdzi, że już blisko. Do terminu 3 dni, jak do poniedziałku nie urodzę to mam się na ktg wybrać i tydzień po terminie na wywołanie jak nic samo nie ruszy. Mały waży około 3,5 kg (margines błędu 300-400 gram) i długi około 56 cm już ;)
Czekam dalej ;)

ps. może któraś z was sprawdzić czy jestem dodana na zamknięty?
 
Do góry