reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Dzieki dziewczyny, tez stwierdzilam ze nie ma co na sile i ja chodze zestresowana i maly wiec trudno bede go karmic tak zeby przybieral na wadze a jak uda sie z czasem karmic tylko piersia ta super...
Kasia.zosia - dokladnie jeden dzien byl tylko bez sztucznego mleka.... ale wydaje mi sie ze tez waga spadla bo w szpitalu byl caly czas pod kroplowka wiec duzo plynow dostawal to i waga wieksza...
 
reklama
Kasia.Zosia ja dokarmiam mm i z jednej strony fajnie bo waga wrescie trochę poszła do góry,no i te kupy są częściej. Ale z drugiej strony jestem załamana bo piersi nie bardzo chcą zlapac- jedna jeszcze jako tako ale przy drugiej sa nerwy i płacz i kończy się zreguly butelka
 
widzę, że przerwa jakaś w porodach się zrobiła :D ja nadal melduję dwupak :) w kinie wysiedziałyśmy bez większych problemów, choć brzuch non stop mi falował, a potem w domu tak szalała, że pół nocy nie spałam, bo skurcze jakieś mnie męczyły :D
co do karmienia się nie wypowiadam, ja ani nie czytałam o karmieniu, ani nikogo nie słuchałam - robiłam zawsze, jak mi instynkt podpowiadał, wydaje mi się, że trzeba się przede wszystkim wyluzować ;)
 
Kasia.Zosia ja dokarmiam mm i z jednej strony fajnie bo waga wrescie trochę poszła do góry,no i te kupy są częściej. Ale z drugiej strony jestem załamana bo piersi nie bardzo chcą zlapac- jedna jeszcze jako tako ale przy drugiej sa nerwy i płacz i kończy się zreguly butelka

Ale Martii czemu jesteś załamana? Dzidzi rośnie to jest najważniejsze :) jesteś najlepsza mama bo dajesz dziecku to czego ono potrzebuje w tej chwili :) a myśle ze z karmieniem piersia tez nie jest wszystko stracone ale może potrzebujesz jakiejś pomocy na miejscu. Gdyby jednak mialo się skończyć na mm to tez jest dobrze :) Nie stresuj się, bobas chce mieć szczęśliwa mamę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia Ja to wręcz miałam nadzieję ze mi coś zostanie z brzuszka. ..A tu mam jeszcze chyba mniejszy niż Ty. 2kg mi zostały tylko :( 5kg ubyło podczas porodu. Więc nadal chudzina jestem.
 
reklama
Kto sie dzis wypakowuje?? Cisza znow przed burza ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja chętnie, ostatnie dwa tygodnie są dość męczące dla mnie, ledwo się dźwigam na tych nogach. To 25 kg to chyba mój limit, powyżej tej wagi to bym chyba musiała leżeć. A wczoraj u lekarza wyszło mi już dokładnie 25 kg na plusie. Poza tym spuchły mi dłonie i stopy i łydki i czuje ciagle takie napięcie skory. Zaczął mnie znowu swędzieć brzuch. A tu pewnie z tydzień, poltora jeszcze muszę jakoś wytrzymać. Jutro ktg w szpitalu ale dopiero dwa dni po terminie to nikt nie będzie wywoływał porodu.
Ogólnie nic mnie nie boli ale czuje się tak ciężka...

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry