reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabcia jaka Ty chudziutka [emoji33]

.jagodka ja sie boje wlasnie tego ogladania skory po urodzeniu, mam nadzieje ze tragicznie nie bedzie ;x Zdrowka dla Was!

Dziewczyny moj K dzisiaj juz zaczął rozmowy z córcią, że mogłaby juz wyjsc w ten weekend [emoji23] U nas na burze sie chyba nie zapowiada, zobaczymy co z pelnia. To ktora nastepna nas zaskoczy porodem? [emoji1] Bo u mnie się poki co nie zapowiada.
 
Ja chyba Tego nie wiem, pozno dołączyłam. Przepraszam, nie chciałam Cie urazić.

Mam nadzieje, ze juz teraz tylko lepiej bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chyba Tego nie wiem, pozno dołączyłam. Przepraszam, nie chciałam Cie urazić.

Mam nadzieje, ze juz teraz tylko lepiej bedzie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Spokojnie nic się nie dzieje [emoji4] teraz już Jest ok [emoji5] ale w skrócie 3 tyg wymiotow żywienie pozajelitowe zagrożenie cesarka od 34 tc dieta do samego końca (jadłam tylko jabłka gotowane i biszkopty ).... wielu lekarzy zaskoczonych było ze mały się urodzil w 38tc [emoji5]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabciu i Twoj wpis pokazuje czyste piekno porodu wlasnie. Wszystkie bole traca znaczenie przy malenstwu. Ja nie man akurat za duzo do powiedzenia w tym temacie bo ciaza u mnie dosc lagodnie przeszla poki co ale jestem pelna podziwu dla Ciebie! Silna babeczka z Ciebie po prostu! Teraz to najwazniejsze sie cieszyc z tego, ze wszystko juz jest lepiej! I trzymam kciuki, zeby zdrowko Wam juz teraz dopisywalo!
 
reklama
Grabciu i Twoj wpis pokazuje czyste piekno porodu wlasnie. Wszystkie bole traca znaczenie przy malenstwu. Ja nie man akurat za duzo do powiedzenia w tym temacie bo ciaza u mnie dosc lagodnie przeszla poki co ale jestem pelna podziwu dla Ciebie! Silna babeczka z Ciebie po prostu! Teraz to najwazniejsze sie cieszyc z tego, ze wszystko juz jest lepiej! I trzymam kciuki, zeby zdrowko Wam juz teraz dopisywalo!
Każdy uśmiech Minka dotyk jest nagroda A ja zapomniałam o wszystkich bólach smutkach i strachu jak usłyszałam płacz małego [emoji4]ogromna ulga to była bo bardzo się bałam że może być coś nie tak przez te moje choroby [emoji5] teraz mnie cieszy nawet wstawianie w nocy [emoji4]
Klauduska dziękujemy [emoji5]
I każdej z Was życzymy takiej radości z maleństwa [emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry