reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Jestem po lekarzu dzidziuś ma 6 tyg i 3 dni. Kolejne usg. Widziałam już serduszko. Robiła mi też badanie krwi na toxo. I mocz. Kolejna wizyta za 3 tyg. No i koniecznie będę mieć badane wody plodowe w klinice we Frankfurcie. Ale ona powie kiedy bo rozwoju dzidziusia. Ale się ciesze. I trzymam kciuki za was. Zrobiłam fotki w gabinecie.
1466521248-1d1mld.jpeg
1466521267-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kami Fotel jak do porodu ;) widać dobrze wyposażony gabinet:)

Młoda Uff to może po tym Duphastonie i Luteinie zatrzyma się to

Fabimama Czekamy na reakcję :)
 
Mloda mogłaś tez zareagować tak na dupka. Jak brązowe plamienia to już powinno być dobrze :) może coś tam Ci zalegalo i maluch wygonil że swojego domku ;) oszczędzaj sie :)
Kami gratuluje serduszka :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Elenna Wszystko jest na miejscu z wynikami. ..czasem jest tak właśnie ze przy wzroście TSH wzrasta ft4...I dlatego u osób z niedoczynności powinno się te dwa parametry badać razem, nie samo TSH. Ja jutro powinnam badanie powtórzyć ale nie mam jak, mam tyle z rana zalatwien, akurat wtedy mi geodeta przyjeżdża kiedy laboratorium czynne. W piątek znów nic z tego bo koniec roku. A we wtorek wizyta, a ja badanie mam z przed miesiąca
Dzięki :)
Jednak zapisałam się na wizytę w piątek bo tsh w ciąży powinno być niby do 2.5 a ja już mam górna granice. W dodatku mój endokrynolog wyjeżdża na wakacje i bd dopiero w drugiej połowie miesiąca.

Fabimama no to czekam na relacje z reakcji chłopców :)

Kami super,że wizyta udana. Gabinet fajny. Ja e prywatnym ośrodku też mam takie luksusy. :p

No j właśnie się bije z myślami gdzie się do gina zapisać. Ostatnio chodziłam prywatnie i byłam zadowolona. Jednak teraz w moim laboratorium ceny podnieśli i za dwa badania tarczycy samej wyszło mi 60 zł. Siedzę i bije się z myślami czy na nfz się nie zapisać. Choć przyznam, że w tym wypadku lekarz byłby wybierany na chybił trafił, bo żeby móc sobie wybrać to bym musiała się w lutym / marcu zapisać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry