reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Drusia Gratuluję :)

U mnie w nocy mega ból brzucha, zaladka, mała bardzo niespokojna, a od rana śluz z żywą krwią. Dzwoniłam do poloznej- mówi ze może to czop, ale ja o moją chorobę pojadę sprawdzić to bo nie podoba mi się ten śluz krwisty.
Brzuch boli jak na @, skurczy na razie brak. Choć coś tam cmi. Dziewczyny trzymajcie kciuki bo tak sie boję porodu.
 
Radosek - też się męczę z zatokami;/ badziewie spływa mi do gardła i trochę przydusza albo wręcz odwrotnie - pojawia się mega suchość. I bądź tu mądry. Niestety nie jestem w stanie sobie z nimi poradzić - płukanki zatok, gardła, inhalacje nic nie dawają. Moje zatoki się wtedy bardziej uaktywniają, jak na złość:)
no u mnie to teraz raczej taka suchość, że aż gardło wysusza i piecze :mad: najgorsze dla mnie jest to, że pojawia się kaszel (od podrażnienia), a wolałabym po cc nie kaszleć o_O może jak przyjdą te mrozy to mi znowu zatka te zatoki i będę miała spokój (zawsze w zimie tak mam z zatokami ;) - ma to związek u mnie z działającymi kaloryferami)
a ja mam dzisiaj wielki plan: jechać do rodziców i odkurzyć auto :D ostatni raz we wrześniu to robiliśmy o_O
Airfix jedź i upewnij się, że jest w porządku ;) i trzymam kciuki :)
 
Drusia - gratulacje!!!

Tutaj suplementacja d-wit stala´, po czesci ze wzgledu na to, ze slonca malo.
 
reklama
Nie mam pojęcia. Powinnam teoretycznie jutro. Nie widział mnie jeszcze żaden ginekolog po porodzie, nie wiem czy leukocyty spadają po antybiotyku. Ogólnie czeski film. Oby jak najszybciej stąd wyjść,bo już mnie położne dwa razy wku****ly,mimo,że jestem tu od wieczora,bo wreszcie na poloznictwie zwolniło się łóżko. Strasznie tu gorąco, cała spuchłam. Chce do domu:p

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry