reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Podobno w połogu się bardzo poci więc trochę się obawiam, że jeszcze bardziej będę się pocić. Wtedy łóżko zamieni się w łóżko wodne. I jak tu taka mokra karmić dziecko.
 
reklama
Wy macie z imionami a ja co jakiś czas słucham, że szkoda, że nie chłopak.... Niby rozmówiłam się z tatą, ale czasem i tak mu się wymyka. Lepiej, żeby jak się mała urodzi mu się nie wymsknęło!
 
Madalena ja się pocę teraz właśnie jak w połogu, już chyba mocniej się nie da;) stopy też mi płyną aż kosmetyczka zwróciła uwagę na to przy tym pedicurze, no ale co ja na to poradzę:p urodzę, minie tydzień i będzie ok.
Dobrze że u nas nikt się nie wtrąca ani w imię ani w płeć;) bo bym darła koty ze wszystkimi

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja sie poce ostatnio ale w śmiesznym miejscu... Codziennie budze sie jak mi pot po tylku leci [emoji2][emoji2] serio dzien w dzien to mnie wybudza bo to nieprzyjemne uczucie [emoji12]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co do plci to mama bardzo liczyla na dziewczynke bo ma juz dwóch wnukow no ale wyszedl trzeci chłopak ale juz sie z tym pogodzila [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja teściowa ma 4 wnuków i liczyła na wnuczkę ale natura chciała inaczej. Też się wkurzalam bo wmowilam sobie ze będzie córka ale szybko mi przeszło.. Ważne żeby było zdrowe nic więcej, :)

Wysłane z mojego Tiger przy użyciu Tapatalka
 
reklama
kosik_3 ja u siebie nie mam lidla, ale moja siostra była koło godziny 15 w dwóch i już prawie nic tam nie zostało :p kupiła dwie pary śpiochów w trochę większym rozmiarze i spodenki. Na zdjęciach fajnie wyglądały te śpiworki do fotelików, ale już ani jednego nie było ;)
turluturlu a jaki ten termometr? Dotykowy, na podczerwień? Akurat szukam odpowiedniego :)
.jagódka piękne zdjęcie!
Madaaalena też się bardzo pocę, przeważnie tylko w nocy i przeważnie tylko między brzuchem a piersiami i na stopach...

Ja dzisiaj byłam w sklepie, a tak to odpoczywam cały dzień. Stwierdziłam, że za niedługo nie będzie to takie proste, więc sobie nie odmawiam ;) odpukać, cały dzień nie bolał mnie kręgosłup - oby tak dalej.
 
Do góry