reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja robiłam takie rzesy raz ale ja ogólnie swoje mam dlugie i geste wiec wygladalo jakbym po prostu była pomalowana. Ale za bardzo ucierpiały na tym moje rzeski i więcej nie robiłam [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My robiliśmy sesje ciążową na pamiątkę i jesteśmy zadowoleni . Warto :) obawiałam się ,że jak słoń będę wyglądać ale nie jest źle :D
 
Klauduska ja też na początku ciąży założyłam rzęsy i po 2-dniach poszłam je zdjąć nie czułam się w nich dobrze.. Taka brudna wiesz oka przetrzeć nie bardzo myć delikatnie.. Tym bardziej,że jak nie miałam pełnego makijażu z podkładem i brwiami to tak jakoś dziwnie do mojej urody te rzęsy były... Także dla mnie tylko opcja naklejanych.
 
Z rzęsami to zalezy od człowieka. Ostatnio dwie kolezanki zrobiły i jedna robi cały czas, druga podobnie jak Asia nie mogła sie przezwyczaic i na jednej próbie poprzestała. Trzeba spróbować.
Co do mycia to przez pierwsze 24 h zalecane zeby nie moczyć. Pozniej juz woda im nie straszna. Myć można ale niczym tłustym :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie chce sprobowac, przekonalyscie mnie [emoji16] Dzisiaj znajde kogos z polecenia i jak najszybciej bede chciala zrobic!
 
Myć można, ale nie można trzeć, więc faktycznie, jak ktoś jest przyzwyczajony do intensywnego demakijażu to może czuć się niedomyty;) Ja pewnie jeszcze kiedyś zrobię, ale na pewno nie 1:1 i na pewno nie chciałabym ciągle ich nosić.
 
Jagódka super fotka :D ja robiłam sobie sama zdjęcia w domu, całkiem całkiem to po obróbce wyszło ;) pamiątka brzucha musi być :p

rzęs nie robiłam nigdy choć nie raz mnie korciło ;) chyba na wiosnę sobie zrobię :D
 
reklama
Do góry