reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Hej dziewczyny, ja latam później jak wrócę do domu pododaje do listy nasze mamusie :).

Czy któraś z was ma może taki ból jak na okres? Kurde trochę mnie to martwi ze dalej mam taki objaw...
Ja codziennie zmeczona - padam jak mucha wczoraj tylko kanapę dotknelam i juz mnie nie było haha, i W. mnie musiał ciągnąć do łóżka bo bym pewnie tam już została na noc gdyby nie on :).

Sonjabig - kurcze ja nie widzę foto przez apke buu, jeszcze zobaczę w domu na kompie


Jej już tak bym chciała żeby był 13 i moje usg .

Kupiłam sobie właśnie witaminki ciążowe , to zabrzmi dziwnie bo to moja druga ciąża ale panikuje jak nie wiem co .hahha - o wszytsko jak to będzie , i w ogóle , jak mały zareaguje, jak to będzie z 2 , już nie pamiętam jak to jest mieć takiego malucha a jescze 3 latka ogarniać - padne ze stresu na sama mysl hehe .

Kruczyca - jak tam samopoczucie ?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miciur-ka ja mam takie uciskanie lekkie i kłucie w jajnika chyba co jakiś czas. Ale jeśli Cie nie boli bardzo tzn możesz chodzić normalnie nie zatyka z bolu itp to jest ok. Jakie witaminy kupiłaś?
Ja? hm. Trzeba czekac jak pisałam wcześniej. Nic na niekorzyść się nie zmieniło od wizyty więc jest ok.

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z was ma może taki ból jak na okres? Kurde trochę mnie to martwi ze dalej mam taki objaw...
Ja miałam tak w pierwszej ciąży, dość długo to trwało. W ogole wtedy długo nie wiedziałam o ciąży i ciągle mi się wydawało że zaraz dostanę okresu - no bo przecież mnie boli brzuch ;) Moją koleżankę też tak bolało i to mocno, przynajmniej do 10 tygodnia. Więc nie martw się tym.

Też się ciągle zastanawiam jak to będzie z dwójka ! :o A jeszcze bardziej się boję o końcówkę ciąży.
 
Kruczyca - no nie boli mnie aż tak , tylko mam takie momenty po prostu - obudzilam się dziś i taki ból, za chwilę przeszło.

30 min później zjadłam żeberka i zagryzłam czekoladą i stwierdziłam ze wszytsko ok hahhaha. ;)

Kupiłam 1 opk. Witamin - Pregnacare, a później mam.w planach kupić centrum during pregnancy, bo mają trochę inny skład ilościowo. Kiedy teraz masz wizytke ?

Ayran- czyli skoro to normalne to uf, ja tak w 1 ciąży nie miałam - i tez mam inne objawy mi nieznane ogólnie , u Ciebie będzie mniejsza różnica , to może być ciężej ja juz sobie zaczęłam liczyć jak to będzie to jak małe będzie miało rok to starszy będzie miał 4,5 - wiec myślę że już chyba tak źle nie będzie - ale cykam się - bo jednak za jednym latac a za dwójką to różnica :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca - no nie boli mnie aż tak , tylko mam takie momenty po prostu - obudzilam się dziś i taki ból, za chwilę przeszło.

30 min później zjadłam żeberka i zagryzłam czekoladą i stwierdziłam ze wszytsko ok hahhaha. ;)

Kupiłam 1 opk. Witamin - Pregnacare, a później mam.w planach kupić centrum during pregnancy, bo mają trochę inny skład ilościowo. Kiedy teraz masz wizytke ?

Ayran- czyli skoro to normalne to uf, ja tak w 1 ciąży nie miałam - i tez mam inne objawy mi nieznane ogólnie , u Ciebie będzie mniejsza różnica , to może być ciężej ja juz sobie zaczęłam liczyć jak to będzie to jak małe będzie miało rok to starszy będzie miał 4,5 - wiec myślę że już chyba tak źle nie będzie - ale cykam się - bo jednak za jednym latac a za dwójką to różnica :)

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Miciur-ka normalne :) następna wizytę mam 14.06 na 15.15

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry