reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Czytam wasze wiadomości na bieżąco ale nie mam gdzies sily, zeby cos naskrobac...

Sojna trzymam kciuki za jutro!

Rozmaryn szkoda slow na ta położną.. Ciekawe co lekarz na to powie? Przykład tego jak to kobieta kobiecie najwiecej przykrosci moze zrobic i jaką znieczulica potraktowac..

Dziewczyny ja mam jakies przeczucie od dluzszego czasu, ze urodze tuz przed terminem, dwa dni gora trzy. Jakos 21 luty mi sie caly czas przewija w snach i myslach. No ale zobaczymy.

Ciekawe co u kasia.linka, jak sie akcja rozwinela ;x

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jakoś mi się spać chciało bardzo kolo 19...mama moja przyszła i tylko gadala że może do szpitala trzeba??? Wyspać się nie dali a teraz to też już mi się nie chce :-(

Wiecie że faceci są straszni nie? Mój stwierdził że nie zmieni opon na zimowe bo strata kasy :-D dobra...on ma swój samochód, niech robi co chce tylko ma mi się meldowac ciągle że gdzieś dojechał. Opon nie...ale gdzieś ostatnio po mnie jechał i pyta się mnie czy w samochodzie coś zauważyłam. W sumie ja nie ale...alufelgi sobie nowe kupił! Pytam czy chociaż opony zimowe na tym są...nie.
Dzisiaj zmieniliśmy się samochodami bo mój na przegląd zabrał. Ide wsiadac patrze a te opony na tych alufelgach łyse! I mówię mojemu żeby na policję uważał z takimi oponami. A ten do mnie że gdzie one łyse??? "One są niskobieznikowe" x) tak chyba w snach...i próbuje mi wmówić i pokazuje jakis ogranicznik...tak tak jasne x)
Zabrałam się i pojechałam. Spotkałam koleżankę i mówię Gosia spójrz na te opony. Mówi do mnie "ty, łyse są" no łyse jak kolano!
No ale to facet :-D alusy sobie założył :-D a ja tylko słyszę na którym zakręcie jechał bokiem a na którym rondzie go zarzuciło. Masakra! ;-)
 
Rozmaryn współczuje :( takie teksty i traktowanie w takiej sytuacji - masakra.
Niech się ogarną...

Aż się zaczęłam przejmować tym całym porodem :/
Dziewczyny z terminem po mnie albo podobnym już urodziły albo rodzą - szok jakiś :rolleyes2:
 
Magdalena79 i Elenna - gratki, rety Elenna przecież ty miałaś termin na dzień po mnie! Brzmi to jeszcze tak nierealnie. Teraz to już żadna z nas nie jest "bezpieczna" ^^ Też nie mogę wyjść z szoku

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko [emoji33]to kto te wszystkie porody odbiera?
Az dziwne, ze tylko jedna położna na porodówce... a jak więcej kobiet rodzi w tym samym czasie to kto sie nimi zajmuje?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
To samo pomyslalam

Przecież nikt nie siedzi przy rodzącej cały czas... Większość porodu jest się samym.
U mnie w szpitalu, 95% czasu położne a z rodzaca, jedynie lekarz doglada od czasu do czasu

Mężczyzna nie jest chory on walczy o życie! To mi ostatnio znajoma wysłała. Mój tez nie chodzi do lekarza bo nie ma czasu...

Padlam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ale niestety to prawda, on walczy [emoji75][emoji75][emoji75]
Kasiu. Linka pewnie już tuli Maleństwo

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Gratulacje dla wszystkich urodzonych maluszków i ich mam! Dużo zdrówka!
Rozmaryn - powodzenia! niech ta nic przyniesie Ci wreszcie tego dzidziusia!

Strach mnie obleciał Elenna przez Ciebie! Ale moja Mary wie, że to jeszcze nie nasz czas i czekamy cierpliwie 4 tyg bo mama nie jest jeszcze na "to" gotowa :p za grosz nie czuję, że jestem w ciąży. Czuję się tak jakbym tydzień temu robiła test. W ogóle mi nie spieszno do porodu a tu już tyle się dzieje... czemu, czemu chcecie tak bardzo już urodzić?
Ja nie chciałam jeszcze rodzić. No ale co Młoda się pospieszyła.

Magdalena79 i Elenna - gratki, rety Elenna przecież ty miałaś termin na dzień po mnie! Brzmi to jeszcze tak nierealnie. Teraz to już żadna z nas nie jest "bezpieczna" ^^ Też nie mogę wyjść z szoku

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No też w szoku jestem, że już po wszystkim.

Rozmaryn taki zapis ktg miałam z Alą przed cc i lekarz na IP mi powiedział, że z tego porodu nie bd.

Przeszłam juz na salę na położniczym i leżę...
Doła mam, że nie zareagowałam w porę i nie mogę małej mieć przy sobie. Zara zapytam tu kogoś czy mogę do niej iść. Choć taka mi się okropna zmiana trafiła, że nawet podkładów nie miał kto nam wymienić. Wszystko brudne. Umyć też się póki co nie pójdę bo mam cewnik jeszcze. :realmad: byle do obchodu.
A i dostałam opiernicz bo zaztczyłam sobie odpięcia od pustej kroplówki która mi ciągle spadała z wieszaka:ninja2: żeby mi pomóc torbę przenieść to też się nastękala,a ja torbę miałam lekka choć wygląda na dużą bo złapałam pierwsza lepsza z brzegu. Poprosiłam położna żeby mi tylko wodę wzięła to kazała graty zostawić a tylko wodę i tel wziąć, bo przecież mówiły se tego nie uniose.
Dostałam morfine i juz nie wiem co pisze :rofl::rofl:
 
Rozmaryn , Kasiu linka co tam u Was ? Rozpakowanie czy z maluszka mi w brzuszku :)

My pół nocy nie spaliśmy walczyliśmy z bólami i się okaże czy się rozkreci czy wyciszy ale pewnie wyciszy :)

Może dzisiaj będziemy mieć równie emocjonujący dzionek i lutowe dzieciaczki nam sie jakieś urodzą :)
 
reklama
Ja nie chciałam jeszcze rodzić. No ale co Młoda się pospieszyła.


No też w szoku jestem, że już po wszystkim.

Rozmaryn taki zapis ktg miałam z Alą przed cc i lekarz na IP mi powiedział, że z tego porodu nie bd.

Przeszłam juz na salę na położniczym i leżę...
Doła mam, że nie zareagowałam w porę i nie mogę małej mieć przy sobie. Zara zapytam tu kogoś czy mogę do niej iść. Choć taka mi się okropna zmiana trafiła, że nawet podkładów nie miał kto nam wymienić. Wszystko brudne. Umyć też się póki co nie pójdę bo mam cewnik jeszcze. :realmad: byle do obchodu.
A i dostałam opiernicz bo zaztczyłam sobie odpięcia od pustej kroplówki która mi ciągle spadała z wieszaka:ninja2: żeby mi pomóc torbę przenieść to też się nastękala,a ja torbę miałam lekka choć wygląda na dużą bo złapałam pierwsza lepsza z brzegu. Poprosiłam położna żeby mi tylko wodę wzięła to kazała graty zostawić a tylko wodę i tel wziąć, bo przecież mówiły se tego nie uniose.
Dostałam morfine i juz nie wiem co pisze :rofl::rofl:

Elenna nie zadręczaj się! Będzie dobrze! :) już niedługo będziesz z malutka :) ale zmiana Ci się trafiła okropna, byle już następna była lepsza!
Misia ale to nie jest śmieszne z tymi oponami, nie dość ze siebie naraża to jeszcze innych. W życiu bym nie wsiadła sama a tym bardziej z dziećmi lub w ciąży w zimie do auta z takimi oponami!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry