reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

rozmaryn - powodzenia!!

ja tak trochę z innej beczki, robię zamówienie w aptece int. i się zastanawiam ile w ogóle potrzeba podkładów poporodowych czy wkładek laktacyjnych??

U mnie wkładki laktacyjne szły jak woda. Zalewało mnie po prostu. Podkładów zużyłam z sensem 2 paczki czyli 20 szt ale ja po cc, po sn organizm dłużej się oczyszcza.

Rozmaryn ja leżałam z poronieniem z jedną dziewczyna w 28 tc i druga w 36 tc. Ta w 36 urodziła po moim zabiegu.
Kciuki trzymam.

Wiecie, że mimo iż męczy mnie ciąża to jakoś mi się do porodu nie spieszy. Wiem, że potem będzie ciężej :p
 
reklama
Rozmaryn kciuki zaciśnięte
Narobiliście mi smaka tymi drożdżówkami, ze chyba i ja zrobię.
A ja głupia mam 5 podkładów i myślałam, ze starczy. Nie pamietam, żebym aż tak krwawiła po porodzie. Chyba jeszcze dokupię z 5, a jak będzie mało to zawsze mąż jeszcze przyniesie.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale miałam dzisiaj sen. Śniło mi się, że nie umiałam małego przystawić do piersi i się męczyłam a mały ciągle płakał i nie umiałam go uspokoić. Chyba włączył mi się jakiś podświadomy strach..

Mój brzuch od wczoraj przybiera takie kształty że ciągle się śmieję :D a to mały tyłek wypina, a to nogę. Masakra jakaś :D rozbrykał się ostatnio i moze dlatego wszystko mnie boli

Rozmaryn jak tam sytuacja u ciebie?
 
Ale miałam dzisiaj sen. Śniło mi się, że nie umiałam małego przystawić do piersi i się męczyłam a mały ciągle płakał i nie umiałam go uspokoić. Chyba włączył mi się jakiś podświadomy strach..

Mój brzuch od wczoraj przybiera takie kształty że ciągle się śmieję :D a to mały tyłek wypina, a to nogę. Masakra jakaś :D rozbrykał się ostatnio i moze dlatego wszystko mnie boli

Rozmaryn jak tam sytuacja u ciebie?

Mi też się co noc śnią takie dziwne rzeczy... Ale to chyba przez to że właśnie codziennie o tym myślimy ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Są skurcze cały czas ale trochę osłabły. Nockę miałam fatalną bo co chwilę się budziłam. Po obchodzie zobaczymy jak tam szyja bo zaczęłam poplamiać trochę
 
reklama
Do góry