reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn trzymam kciuki i czekamy na wieści :)

Zaczyna się małe rozpakowywanie :)

Znowu smaka robicie a bym zjadła takie bułeczki hmm :-p
 
reklama
Rozmaryn, trzymaj sie, jeżeli to możliwe życzę w miarę spokojnej nocy :)
Grabcia mamuśko! :) mam nadzieję, że już dochodzisz do siebie i zazdroszczę dzieciaczka przy boku :)
Dziewuszki,wszystkim Wam dobrej nocy, ja już odpływam pod ciepła kołderką ;)
 
U mnie w grudniu na 29 miejsc na położnictwie było 40 leżących:O i też po kilkanaście porodów dziennie.
Rozmaryn to słabo.. u nas badają, ja nie wyrazisz zgody to idziesz do domu i tyle, ale wiesz na czym stoisz. A jak już się zgodzisz to wiadomo, że 3 doby, bo po tylu NFZ zwraca.


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jakis czas temu czytałam, że tak mało dzieci rodzi się w lutym. I po części się ucieszyłam bo liczyłam właśnie na "mały ruch" na oddzialach a tu psikus w styczniu przepełnione szpitale, niedobrze...

Rozmaryn ja też myślałam, ze juz rodzisz [emoji16] Ale trzymaj się tam i dawaj znać na bieżąco!

Grabcia ja też strasznie zazdroszczę i nie mogę sie doczekać aż zobaczę swoje maleństwo [emoji4][emoji703] Trzymajcie sie tam dzielnie i cieszcie się sobą! [emoji8]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas niestety na IP nie ma możliwości aby zbadali ginekologicznie. Jedynie przyjmują na oddział i czy rzeczywiście się coś dzieje czy nie to się leży. Minimum 3 dni, choć kiedyś bylam świadkiem jak wypuścili dziewczynę po 2 dniach ale tylko dlatego, że wszystkie łóżka były zajęte i chyba chcieli jedno zwolnić

A ja cieszę się, że dzisiejszy dzień się już kończy bo dzisiaj miałam jeden wielki skurcz. Zaczynam coraz gorzej się czuć.. kurczę nie chciałabym zalegnąć na kanapie ale jak tak dalej pójdzie to chyba zalegnę.
 
Do góry