reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

rozmaryn - powodzenia!!

ja tak trochę z innej beczki, robię zamówienie w aptece int. i się zastanawiam ile w ogóle potrzeba podkładów poporodowych czy wkładek laktacyjnych??
 
reklama
Rozmaryn trzymam kciuki :)

A u nas w szpitalu znowu zakaz odwiedzin i porodów rodzinnych ze względu na epidemię grypy... mam nadzieję, że zdejmą ten zakaz zanim ja pójdę rodzić. Nie wyobrażam sobie nie dość, żę rodzić samej to jeszcze później samej siedzieć w szpitalu bez męża.
 
Rozmaryn kciuki!
Ja wkładek laktacyjnych zużyłam trochę na początku - tak do drugiego miesiąca życia Adama się ze mnie lało. A podkładów poporodowych kupiłam 22+14szt. I powinno mi to wystarczyć
 
Ja na poczatku takie wkladi uzywlam tylko bez dziurek chyba mialam, a pozniej dopiero wkladki laktacyjne jednorazowe, jak juz sie ze mnie tak nie lalo
b5e6f78363d2f829902b07e97cce15e9.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na poczatku takie wkladi uzywlam tylko bez dziurek chyba mialam, a pozniej dopiero wkladki laktacyjne jednorazowe, jak juz sie ze mnie tak nie lalo
b5e6f78363d2f829902b07e97cce15e9.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnio na szkole rodzenia pokazywała nam to położna :) to się chyba nazywa muszle laktacyjne, podobno świetna rzecz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak, bardzo je polecam. Karmisz z Jednej piersi, to z drugiej zazwyczaj jak z kranu leci, Wiec można zbierać mleko i ewentualnie na pozniej zamrażać ;) nic sie nie marnuje.
Te miałam w domu głównie, a na wyjścia jednorazowe


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rozmaryn powodzenia!
Ja wkładek laktacyjnych nie używałam prawie w ogóle.
Klauduska ja te bułeczki robiłam w środę po raz trzeci :D tym razem z marmolada, Jagódka nie wrzucaj takich dobrych przepisów :D mąż stwierdził ze moglibyśmy się tymi bułkami na codzień żywic bo i dobre i niedrogie :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry