reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Grabcia Cudny synek :* Wcale nie taki malutki- taki idealny:)

Mąż wczoraj skręcił lozeczko i mnie strach oblecial. Ze to już, ale jak to, ale ze ja mam rodzić, o niee.
I tak jak któraś napisala chyba do Klaudusi- dobrze ze w porę się zorientowałam czym się ciąża kończy [emoji23]
Na początku cwiczyłam mięśnie Kegla teraz nawet to nie wchodzi w grę bo od razu bóle. Po masażu krocza to samo. Ale ja już ten masaz trochę zmodyfikowałam pod siebie heh masuje z zewnątrz tu gdzie cięta byłam i nie doprowadzam do żadnego uczucia naciagania czy pieczenia. Zawsze to trochę inaczej może będzie.
 
Airfix ja nadal nie wierzę, że to ciąża i że to już końcówka, choć wszystko czeka [emoji6]a luty tuż tuż


5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Mi tez sie nie wydaje ze to juz za chwike maluszek pojawi sie na swiecie. Jakos bardzo szybko ten czas zlecial. My w weekend nastawiamy sie na skladanie lozeczka wiec pewnie wtedy poczuje to co Wy :-)

Napisane na LG-D290 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Densik współczuje trzy miesiące, nie wiem czy bym dała radę.
Ale juz pewnie ostatnie chwile w szpitalu, trzymaj się kochana.
My tez w weekend chcemy złożyć łóżeczko i dla mnie to tez jest znak, ze to już. Zobaczymy co lekarz jutro na wizycie powie, ciśnienie na górnej granicy nie skacze, odebrałam wyniki krwi i moczu-idealne, wiec chyba nic złego się nie dzieje. Pewnie lekarz zobaczy czy Jasio ładnie rośnie i zobaczymy jaka będzie decyzja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Anna25 Ja też w ogole tego nie czuje. Owszem są skurcze, bóle od początku - chyba zdążyłam przywyknąć, ale żeby do mnie docieralo ze zaraz malutkie dziecko będzie na świecie - co to,to nie...Wczoraj tak patrzyłam na to łóżeczko księżniczki i mysle- przecież to nie możliwe żeby za parę dni,tygodni ktoś w nim leżał...;)
Się zdziwię jak się akcja porodowa zacznie [emoji23]
Obiecuje sama sobie ze teraz mam nie spanikowac i nie drzec się na porodowce, że wtedy będzie lepiej.

Drusia Oj poczujesz:) Wtedy tak się patrzy na to wszystko z pytaniem - ale jak to?. Już?

Ja wózek w kartony włożyłam jakiś czas po kupnie bo mnie rozpraszal :) A dziecko wyścigi po domu robiło nim.
 
Anna25 Ja też w ogole tego nie czuje. Owszem są skurcze, bóle od początku - chyba zdążyłam przywyknąć, ale żeby do mnie docieralo ze zaraz malutkie dziecko będzie na świecie - co to,to nie...Wczoraj tak patrzyłam na to łóżeczko księżniczki i mysle- przecież to nie możliwe żeby za parę dni,tygodni ktoś w nim leżał...;)
Się zdziwię jak się akcja porodowa zacznie [emoji23]
Obiecuje sama sobie ze teraz mam nie spanikowac i nie drzec się na porodowce, że wtedy będzie lepiej.

Drusia Oj poczujesz:) Wtedy tak się patrzy na to wszystko z pytaniem - ale jak to?. Już?

Ja wózek w kartony włożyłam jakiś czas po kupnie bo mnie rozpraszal :) A dziecko wyścigi po domu robiło nim.

Ja też tak mam, że patrzę na łóżeczko i jakoś do mnie nie dociera, że szkrab tam będzie niedługo. Czasem jak śpi i go nie czuje to się zastanawiam, czy ja aby na pewno jestem w tej ciąży [emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry