reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

O to nie tylko ja i moj maz mamy dretwienie rak :) moj maluszek tez juz mniej sie rusza tzn teraz rozciaga... ale za to czkawke ma codziennie....
Ja bym bardzo chciala isc dzisiaj do kina, we wtorki sa bilety 50% off i sushi 50% :)
Od kilku dni mam zatkany nos i boli gardlo, myslalam ze sie rozchorowalam ale w sumie ostatnio nie wychodze z domu i wkoncu odkrylam zr to alergia :) w pl zawsze jak byl remont domu musialam sie wyprowadzac do siostry bo te same objawy, a moj kochany maz po swietach pomalowal pokoj, zachlapal cala podloge farba troche poskrobal ale mu bylo za ciezko, do tego zdjal drzwi i tak zostawil wiec caly kurz wszystko leci do pokoju w ktorym spimy ...
oststnio mowilam ze bym chciala urodzic jak maz zrobi komode ale wszyscy sie smieja ze ciaza trwa tylko 9 miesiecy wiec chyba musze wymyslec jakas alternatywe...
Wczoraj ogladalam filmy z porodow i bardziej mnie przerazaly przez ciaza teraz to tylko boli mnie jak ogladam nacinanie...
zamowilam tez tantum rosa, ********** i herbatki dla matek karmiacych ( ciekawe czy mozna uzyc przed)
Pomyslaam tez o takich sztyfcie mustelli dla noworodka na buzie w zime...
Widze ze duzo z was ma te ktg.... u mnie chyba tez robia tylko przy porodzie....
 
reklama
Mamy [emoji6]
Do tego mdlosci, słabo co chwila i skurcze przepowiadajace [emoji3]

5djy3e3kpgua6zwe.png

Anna25 mam to samo ...
 
Chryste Panie i Ty nic nie piszesz Grabcia:) to juz tuż tuż :) myśle o Tobie i daj znac, jak juz będziesz gotowa


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No ja już na porodowce sobie spaceruje... Ale to długo potrwa słabe skurcze bardzo rzadko rozwarcie na 1 palec więc czekamy [emoji3]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Grabcia No to teraz trzymamy kciuki. :))))

Co do mężów dziś - czy oni wszyscy się zmowili...Mój mi ciśnienie też podniósł tak ze bóle które miałam to pikus, dostałam takich boli ze mi nogi na wc zdretwialy hahah
 
reklama
Asia, podczas skurczu owszem. Generalnie ja jestem w stanie rozróżnić czy dotykam dziecka i jest twardo czy dotykam macicy i ta albo jest twarda albo rozluźniona. Staram się brać jak najmniej no-spy, żeby macica ćwiczyła.
 
Do góry