reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Na pewno w ciąży z Adamem i Klaudią miałam podawany DEXAVEN, teraz coś innego, jutro sprawdzę. Może problem mają taki, że co 12 godzin musiałabyś dostać zastrzyk dożylnie. I to 4 razy.
W szpitalu miałam być do wtorku od jutra...więc zdążyć by podać
Z dozylnym podaniem u mnie problemów nie ma, ani z wenflonami, pobieraniem krwi
. Tylko zastrzyki domiesniowe odpadaja, szczepienia mam wpisane - tylko pod skornie. Poszukam jutro w necie jeszcze bo na razie nie natknęłam się na ta formę dozylna.
 
reklama
Chyba jakaś noc może pełnią się zbliża? Bo ja Też na początku wilczy apetyt potem biegunka raz wymioty jakbym się oczyszczala a na koniec skurcze co 3 minuty ale słabe i jak się położyłam to minęły spina mi jeszcze dół brzuszka[emoji5] gorąco zaczyna się robić na forum [emoji4]

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wooow juz jest marcowka na swiecie? No u nas dosyc spokojnie, tez czuje ze jak sie zacznie to nie bedzie konca :)
A mi znowu sie pojawila brazowa wydzielina i nie wiem czy dzwonic do lekarza czy to normalne po badaniu ginekologicznym... zadnej krwi w sumie nie ma..
 
Jakby ktoś jeszcze chciał poczytać :D Link do: Jak rozpoczyna się poród?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

Ten sam artykuł dziś na marcówkach czytałam przed godziną - znak, że porody zbliżają się wielkimi krokami ;)

Wooow juz jest marcowka na swiecie? No u nas dosyc spokojnie, tez czuje ze jak sie zacznie to nie bedzie konca :)

Tak z mojego terminu w dodatku (28.02/1.03) - chłopak urodzony 1.01, radzi sobie coraz lepiej, oddycha sam :)
 
reklama
Do góry