reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Rozmaryn to robimy wymianke bo mnie cos teraz wzielo... nie wiem jak sie to liczy ale ugotowalam zupe, polozylam sie i co jakis czas mnie cos lapie... a do tego jak bylam w lazience to zobaczylam taki malutki gesty sluz brazowy ale taki na pol centymetra ..podejrzewam ze to przez to badanie ginekologiczne bo bardzo mnie bolalo jak sprawdzala szyjke macicy...
na porod to chyba za wczesnie ale raczej dzisiaj juz nic nie bede robic...
 
reklama
W każdej ciąży miałam podawane sterydy, zawsze dożylnie. Mogę Ci nawet nazwy podać jutro jak znajdę kartę informacyjną z wypisu.
O bardzo bym Cię prosiła. Być może nie mają w tym szpitalu po prostu i stąd lądują w tyłek to co mają :) A jak będę mieć nazwę to Oni mi tam wszystko ściągają co chce- ordynator się boi o mnie bo ma pierwszą pacjentke z rzadką chorobą krwi.
 
Elle to może być czop śluzowych. Ja boję się że będzie tak jak przy ostatnim porodzie że miałam skurcze co chwilę a szyjka puściła w ostatnim momencie.
 
Na pewno w ciąży z Adamem i Klaudią miałam podawany DEXAVEN, teraz coś innego, jutro sprawdzę. Może problem mają taki, że co 12 godzin musiałabyś dostać zastrzyk dożylnie. I to 4 razy.
 
Asia no ja to samo! Jak tylko przeczytalam post to krzyczalam do meza, ze jedna zaczyna rodzic [emoji16] I teraz czytam was i tylko czekam na wiadomosc od rozmaryn!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry