reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

A ja padam, znowu noc nie przespana. Biedne moje dziecko dostalo ataku placzu i wylo przez ponad godzine, nie dalo sie uspokoic. Obstawiam, ze to przez ten katar nie mogl oddychac i sie wystraszyl. Niech juz zacznie mowic, wtedy latwiej bedzie Bidusiowi pomoc :( dzisiaj juz lepiej, katar widac, ze przechodzi, wlasnie go odlozylam do lozeczka i odpukac narazie siedzi cicho. Mamy vics dla malych dzieci, mamy tez sol morska do psikania, mamy jakis syropek na przeziebienie ale to tez trzeba czasu zeby to wszystko zaczelo dzialac.

Po nocy pelnej stresu bylam w pracy, nie bylo duzo ludzi wiec zaczelam sprzatac ale po poltorej godz intensynwego sprzatania zaczal mnie brzuch bolec wiec dalam sobie spokoj, jutro tez ide, bede sama wiec jutro skoncze. Oby tylko ta noc byla spokojniejsza.

Moj maz dzisiaj zaoferowal sie ugotowac i czekam co tam wymysli na kolacje :) pozatym to dzien jak codzien, praca, zakupy, moj maly mezczyzna i duzy mezczyzna :) i tak czas leci niewiadomo kiedy. Pamietam, ze w pierwszej ciazy mi sie czas tak dluzyl niemilosiernie a teraz? Leci i nie wiadomo kiedy :)

Milego wieczoru Kochane.
 
reklama
Dzisiaj święto lasu - dzieci zasnęły bez mamy, wiec mam czas i siłę na forum.

Malinka - współczuję przymusowej izolacji. Dziś już pewnie nadrabiałyście :-) mam nadzieję, że wyniki będą korzystne.

Carolajna - przypomniałaś mi o adapterze do pasa i właśnie dziś go odkopałam. I przypomniałam sobie, że są dwa rodzaje - jeden, chyba ten, który Ty masz, ma klamrę na pas między nogami i chyba trochę lepiej ściąga pas w dół. Ja mam taki z klamrami po bokach i jego "działanie" zależy od fotela samochodowego i ułożenia, tzn czasami miałam wrażenie, że pas przebiega prawie tak samo jak bez adaptera, ale np w mojej firmowej pandzie różnica jest bardzo duża. Na pewno nie ma opcji, żeby otarł nogi :-)

Magda - gratuluję udanej rozmowy i podziwiam za zacięcie do tortów. Fajnie że Twój doktor Cię przyjmie :-) Wizytę mam oczywiście 09.09

Gwiazdeczka - zdrówka dla synka. Ja na przeziębienia zaopatrzyłam się w zestaw olejków eterycznych + podgrzewacz (taki na świeczkę) i chyba to daje jakiś efekt, choć oczywiście kilka dni trzeba się pomęczyć.

Kropek - spróbuj się nie martwić tym brakiem ruchów. Ja do tej pory nic nie czuje (18tc), mimo że to już trzecia ciąża. Chyba jestem gruboskórna ;-)

Szogi - i jak tam zakupy?

Natka - jak samopoczucie?

Bozienka - mi lekarz w poprzedniej ciąży na moje skargi, że mnie właśnie "krzyż", lub biodro/noga bolą (dłuższy spacer i dosłownie utykałam) powiedział niejako, że taka już moja uroda :-| generalnie przesłanie było takie, że on to na pewno mi w tym temacie nie pomoże. Jedyne co może polecić to dostosowane ćwiczenia, masaż i wizyta u specjalisty. Ale jak Twój poradzi coś innego to daj znać - mi też się przyda :-)

U mnie aktywny "pracowo" weekend. Fajnie, bo zawsze to jakieś oderwanie od domu, a z drugiej niestety męcząco. Obiektywnie pewnie nie jest tak źle, ale ja wybitnie nie jestem w formie ;-)
 
Hej kobietki.

Zuzanka ja zrezygnowałam z używania i ból zniknął. Szkoda tylko pieniędzy na to było :(

My pojechaliśmy do nowej restauracji i zostaliśmy na noc w mieszkaniu firmowym, jesteśmy z mamą moją, siostrą i naszą córką.
Wczoraj połaziliśmy po sklepach, kupiłam dziewczynom buty na jesień a sobie jakiś tam sweter długi w C&A ale na ciążowym nic ciekawego nie było.
Dzisiaj skończę jeszcze z mężem po spodnie dla niego i mam nadzieję na torebkę :) ;)

Idę się zbierać tymczasem i jadę do pracy. Noga niestety dokucza, teraz opuchlizna zeszła ale jak tylko wstanę na nogi to zacznie nawracać, no i boli.
A Danielek zaczyna się bardziej uaktywniać :)

Na forum Parenting jest dziewczyna w ciąży na naszym etapie i ma ciężko chorego maluszka, mało wód, do tego wodogłowie doszło. Pewnie zaraz będzie musiała zakończyć ciążę, młoda dziewczyna. Serce boli... pomyślcie o niej ciepło, bardzo jej to potrzebne. Ja już ryczę jak tylko wspomniałam.

Miłego dnia.
 
Żeby nie było kolorowo to lecimy na pogotowie. Mała wczoraj dostała drobnej wysypki na plecach, podawałam jej wapno, a dzisiaj wstała i rumień na pół ciała :(((((((
Makabra, mam nadzieję, że to nic zakaźnego
 
Carolajna pisałaś ze spała w tej nowej restauracji może ja coś tam pogryzlo albo jakieś świństwo tam było i uczulilo napewno będzie dobrze :-) daj znać co tam
Haruna zapamiętałam o zmianie szczoteczki na miękka i chyba dziecinna ;-) ale nie jestem pewna ;-)
 
Bozienka nie, spalysmy dzisiaj dopiero a wysypka od wczoraj. Mieszkanie czyste, pościel wyprana.
Byliśmy u pediatry. Angina. No nie wierzę normalnie ale obejrzało ją 2 lekarzy.
 
reklama
zuzanka bywalo lepiej . Mam jakies kluca w pochwie i nie wiem czy jechac na ip bo nie chce wyjsc na wariatke. A jak lekarz co ma dyzur sie nie zna to,mnie zostawina oddziale pewnie
 
Do góry