reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
NowaNatka, jeśli brzuszek się wypukla po którejś stronie są to na pewno skurcze. Niebolesne i nieregularne są oki, ale sobie policz czy nie ma jakieś regularości, jeśli jest to na ip leć. Ja tak w poprzedniej ciąży miałam, niby bezbolesne, coś mi się uwypuklał brzuszek z jednej strony, ale że się nie znałam stwierdziłam, że to dzidzia, okazało się, że to skurcze były.. fakt, zaczęło się u mnie jakoś później, chyba w 25 tc, ale wynikiem tego i skracania się szyjki był przedwczesny poród. (Znaczy też jakieś infekcje, cuda nie widy doszły ale uważać trzeba)
 
To moze dobrze, ze teraz to mam...kurczę sama juz nie wiem. Nie było, teraz jest ehh cuda sie dzieją ;) ale dobrze wiedziec, ze ktos też to ma :) dziekuje za odpowiedz Carolajna :)Niestety moj lekarz (podobno najlepszy w mieście) jest bardzo małomówny i mało co od niego słyszę na wizycie :(
 
Ja siedzę u siostry dzieciaki biegają po ogrodzie mam chwile spokoju chodzę jak kaczka ;-) zafarbowalam sobie włosy i co i farba mi splynela nie wiem czemu ale jak jestem w ciąży żadna farba mi nie łapie :-( dosłownie spływa cała jaka bym nie kupiła jedynie z rozjasniaczem chyci ale nie chce farbowac tym bo to podobno nie zdrowe wiec czekam do lutego ;-)
 
Bozienko ja w sumie włosów nie farbuję, ale jak braliśmy ślub, gdy byłam w ciąży, to szwagierka zrobiła mi takie piękne wiśniowe pasemka i dupa, bo po dosłownie 3 myciach były paskudnie rude :-(
 
reklama
Do góry