reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
bozenka zwonilam do gina i mowil ze jak sie nie nasila bol to mam lezec a jak bedzie sie nasilac tona pogotowie ale on nie sadzi ze ze tood szyjki bo mialam tez zapalenie pochwy i dal mi na to leki . Tylko meczy mnie te napiecie wybrzuszenie w podbrzuszu hmm bo az misie brzuch wykrzywia jak mam napiecie alw nie boli.
Jadzka ja tez nic nie czulam przez pare dni a teraz gdy sie nachyle to czuje npiecie w podbrzuszu
 
NowaNatka jeśli masz wątpliwości to lepiej sprawdzić, każda z nas odczuwa wszystko w innym czasie i w inny sposób, więc ciężko tak określić co się dzieje u Ciebie... Ja bym poszła do lekarza, jeżeli coś Cię niepokoi albo chociaż zadzwoń.
Napięcie to mam cały czas, a jednego dnia ze zmęczenia w szpitalu to miałam twardy jak kamień i czułam jakby miało mi coś wypaść normalnie...trzeba się oszczędzać, teraz to takie atrakcje będą coraz częściej...
 
Ostatnia edycja:
Cieszyłam się ze plecy puściły juz a tu dupa przy chodzeniu boli :-( wiecie co mi się wydaje ze mi bandziorek wyskoczył większy nawet mąż domnie ze nooo brzuszek z dnia na dzień większy ;-) ale dzisiaj to sama zauważyłam
 
reklama
Witajcie:)
Tez jestem przyszłą lutową mamą termin mam na 4.02 :) nigdy nie udzielałam sie na forum, ale teraz wlasnie mam mały problem i postanowilam napisać do Was z zapytaniem (dałam tez na ogólne, ale weszłam Was poczytać i akurat chyba aktualny temat mnie dotyczy) mam nadzieje, ze któraś z Was bedzie w stanie pomoc :)
Moze niepotrzebnie panikuje.
Jestem w 18t3d ciąży, od praktycznie samego początku jestem na luteinie 2 razy dziennie dopochwowo. Zawsze wchodziła gładko nie czułam niczego pod palcem, od wczoraj przy aplikacji czuje u góry twarde gulki. Czy to moze byc ujście szyjki? Czy mogło sie obniżyć? Czy ktos co stosuje luteinę tez tak wyczuwa? Boje sie skracania szyjki... Jedyne z ewentualnych boli to wieczorem mam lekko twardy brzuch, ale widze ze nie tylko ja. Wizytę miałam w poniedziałek i lekarz nic nie mówił, ale usg miałam przez brzuch wiec dł szyki nie badał :(
 
Do góry