reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
a dziewczyny powiedzcie mi czy wy tylko do jednego lekarza chdzicie czy u innego gin nie byliscie dla sprawdzenia czy rzeczywiscie jest ok??
 
W pierwszej ciazy chodzilam tylko do swojego plus na izbie bylam z 3 razy. A teraz z racji wieku przysluguja mi badania genetyczne na nfz, wiec oprocz do swojego gina chodze na usg genetyczne do poradni prenatalnej, tam tez mialam test pappa i konsultacje z genetykiem.
 
Natka ja chodzę do jednego . Umnie jest tak ze jak się zgłaszam na IP to odrazu mi mówią ze muszą mnie przyjąć na oddział wiec minimum 3 dni mam leżenia na oddziale wiec go unikam ;-)
Córa dzisiaj maruda jak nie wiem ryczy o wszystko a ja sobie postanowiłam Wysprzatac i przemeblowac ale przy niej ciężko to idzie ehhh oby do wieczora ;-)
 
a ja sie zastanawiam czy nie wybrac sie do innego gina bo do tego trafilam przypadkiem i tak zostalam . chcialabym tylko do sprawdzenia , czy rzeczywiscie jest ok.. nie wiem moze jestem przewrazliwiona .. a U WAS JAK JEST DZIEWCZYNKI?:-)
 
NowaNatka ja tez chodze do jednego no chyba ze cos sie dzieje to jade do kliniki.Ale jezeli masz do niego zaufanie to wydaje mi sie ze lepiej jak jeden lekarz prowadzi ciaze...chyba ze masz co do niego watpliwosci to juz inna sprawa.

U mnie w klinice nie zostaeiaja jak nie dzieje sie cos zlego.Zbadaja i do domku ale jak dla mnie to dobrze bo nie lubie siedziec w szpitalach :D
 
Czuję się nie najlepiej. Mąż pojechał do pracy, w drugiej menagerka a ja z młodą w domu, leżę. Strasznie mnie niepokoi ból.
Może od wtorku mama weźmie 2 tyg urlopu i przyjedzie tu trochę.
Jutro mam "rocznicę" pierwszej randki ;) :)
Dostałam dzisiaj cudeńka z Pandory, byliśmy razem jeszcze przed południem no i z utęsknieniem czekam na mój pierścionek. ..wciąż nie dotarł.

A z dziecięcych to sprzedałam ten fotelik co miałam i zamówiłam 2 nowe z Maxi Cosi i bazę. Odebrałam już śmietnik na pampersy i Podgrzewacz do chusteczek, jak znajdę siłę jutro to pokaże.

W międzyczasie zdecydowałam się na wanienkę ze stelażem Hoppop Bato +. Znajomi polecili, wizualnie ładna więc zamówiłam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry