reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

NowaNatka to przybij piatke tez mam takie klucia czasami :/ wczoraj bolaly mnie biodra a dzis dolaczyl do nich kregoslup.Ledwo sie tocze po domu :/
 
reklama
Aschle współczuję ja juz dzisiaj lepiej chodzę ale dalej czuje kręgosłup jak źle stanę albo się trochę wygne nie tak jak trzeba .... ale największy bol juz minął ulga straszna
 
zuzanka bywalo lepiej . Mam jakies kluca w pochwie i nie wiem czy jechac na ip bo nie chce wyjsc na wariatke. A jak lekarz co ma dyzur sie nie zna to,mnie zostawina oddziale pewnie

To całkiem normalne i nie ma co panikować na kłucia, też je miewam.

A ja mam załamkę bo zimno się robi a butów pełnych nie mogę włożyć, noga znowu zapuchnięta, do tego dziwnie mnie boli brzuch w środku i w dole, nie wiem co jest grane. Mam tylko nadzieję, że lekarze się nie pomylili i nie zaraże się niczym od małej. Chyba muszę poleżeć ze 2 dni. Teraz jak mała chora to przynajmniej będzie kiedy.
 
Carolajna ja tez mam zapuchniete nogi jak cholera a jeszcze musze isc na wesele bo swiadkiem jestem i to dopiero prblem z butami . A co
Do klucia martwie sie bo mi sie szyjkaskrocila i dlatego siemartwie czy to nie jest powizane .
 
carolajna a slyszalam kiedys ze dobra metoda na taka opuchlizne to przy jezeniu miec nogi wyzej . podloz sobie cos moze pomoze:-) a powiedzcie mi Kochane jak to wyglada na IP z kobietami w ciazy ? badaja je powieszchownie czy wykonuja konkretne badanie czy np moga sprawdzic mi szyjke macicy itp, wiem wiem ze wypytuje ale ja sie zawsze jak najdalej trzymalam od szpitali:szok:
 
NowaNatka - jesli masz sie denerwowac, to idz na izbe, spokoj najwazniejszy. Ja tez mam klucia nisko, szczegolnie jak wiecej pochodze lub cos porobie, wtedy musze polezec.

Carolajna - lez, wypocznij, Ty caly czas ba wysokich obrotach. A co lekarz mowil na to puchniecie?

Zuzanka - zakupy udane, kupilam bodziaki, dresik, spodenki, skarpetki. Oczywiscie wszystko wbierala moja 5latka. Jak wrocilysmy do domu, to poubierala w te ciuchy swoje lalki :-)

Dzisiaj stwierdzilam, ze nie mam co nosic. Ochlodzilo sie i tylko w dresy wchodze :-D Do tej pory latalam w normalnych spodnicach, sukienkach lub legginsach. Ale na chlodniejsze dni, to nic nie mam :-/ czas kupic ciazowe spodnie...
 
reklama
NowaNatka - w pierwszej ciazy bylam kilka razy na IP i robili mi od reki usg, w pozniejszym etapie ktg i byla konsultacja z lekarzem. Jak nie bylo potrzeby obserwacji, to do domu.
 
Do góry