reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Kropek a ja też nie czuję.
Czy to Twoja 1 ciąża? Bo ja w pierwszej czułam po 20 tc bliżej 22 tc.

Co do detektora... pan doktor mnie wyleczył z używania. Jest w szufladzie i wyciągnę ok 28/30 tc na podsłuchania bardzooooo sporadyczne.
Teraz już napewno nie.
 
reklama
Carolajna ja też jeszcze w sandałach chodzę :) a jutro mamy 12 rocznicę ślubu i w co ja się ubiorę . Mąż w pracy chyba zaraz cichaczem na zakupy skoczę. Ale jak ja ostatnio nie lubię po sklepach chodzić :( Te ubrania co kupiłam w tyg to mąż mi wybierał :)
 
Kropek wiem o czym mówisz ja też dopiero regularne ruchy czuje dopiero od kilku dni . Nie są to jakieś wielki kopniaki ale wieczorami czuje delikatne muśnięcia . Dziewczyny pisały ze miały już dużo wcześniej i tez miewałam kryzysy z tego powodu. To jest moja trzecia ciąża i jeśli dobrze pamiętam to w pierwszej czułam między 21-22 w drugiej coś kolo 20 a teraz w 18.
 
Malinko wspolczuje, serce musialo Ci krwawic. Jak corka to zniosla?
Zniosła to nienajgorzej, była na lekach uspokajających przed badaniem więc była spokojniejsza...ale i tak strasznie się bała wkłuwania wenflonu, płakała że nie chce znowu do szpitala:-( Staramy się robić wszystko żeby szybko zapomniała i w dzień było ok, ale w nocy budzi się z płaczem ostatnio... Dzis leżała z godzinę z otwartymi oczami i myślała cos intensywnie...,dotykała rączki gdzie miała wkłucie i mówiła, że Pani ją ukłuła i że bolało:-( Serce mi pęka w takich chwilach...:-(
a jak synek, lepiej już?
Kropek nie martw się, ja jeszcze tydzień temu czułam coś tam ledwo ledwo i nagle z dnia na dzień wyraźne kopniaki:tak: Zaraz będziesz miała dość kopniaków pod żebrami ;-)

Właśnie mi uśwaidomiłyście, że u mnie z ciuchami jesiennymi tez bieda...a na zakupy nie mam głowy teraz:sorry:

U nas noc w miarę spokojna, wrócili kiedy mała już spała i pospała do 3 w nocy. Potem było gorzej bo oczywiście już chciała się do mnie przytulić... Przytuliłam ją tylko ręką na odległość...żeby się uspokoiła, ale bardzo chciała się akurat przytulać do brzuszka na co nie mogłam jej pozwolić więc był żal i płacz...
 
Dzien dobry ;-)

U mnie znowu ładna pogoda (ostatnio było deszczowo), to umówiłam się z kumpelą na spacer nad morze, a potem mam w planach pierwsze zakupy dla Malutkiej w brzuchu ;-) W tym tygodniu latałam oglądać drzwi wejściowe do nowego domu. Wydawałoby się, że to proste, a jak zaczęłam się wgłębiać, to jak ze wszystkim - wybór ogromny, ceny od tysiąca do kilkunastu tysięcy. A trzeba wybrać dobrą jakość za rozsądną cenę. Po tych zakupach budowlanych kupowanie ciuszków dla Małej to sama przyjemność. Moja córa też się nie może doczekać...

Magda - super wieści, że masz tę wizytę - zaufany lekarz to podstawa

Malinka - współczuję, dobrze, że dzisiaj przytulisz córcię ;-) ważne, żeby wyniki były ok

kr0pek - ja też nie czuję regularnych ruchów, wypychanie co kilka dni i tyle

Carolajna - dlaczego lekarz Cię z detektora wyleczył?
 
Szogi wyjaśnił bardzo dokładnie na czym polega działanie itd.
Poza tym dowiedziałam się, że zabronione jest słuchanie serca u lekarza w 1 trymestrze. I właśnie on nie robił tego ale nie wnikałam, a inni na potęgę.
Po prostu ja go nie użyję więcej przez najbliższe długie tygodnie.
 
Cześć dziewczyny :-)
Kropeczku nie stresuj się w 1 ciąży ruchy czuje się później zależy też od wagi od ułożenia dziecka i od wielu innych rzeczy umnie to 3 wiec dlatego wcześnie i są juz wyraźne ale też nie mogę powiedzieć że są regularne raz czuje faktyczne kopniaki w okolicy pępka a raz delikatne musniecia w dole brzuszka tak jak by rączka dzidziuś ruszał ;-) wczoraj od rana nic nie czułam i wieczorem detektor uruchomilam .
Ból pleców trochę ustąpił ulgę mi to przyniosło straszna przynajmniej w nocy się nie budziłam jak się przewracalam z boku na bok . Obudziłam się z wielkim głodem ;-) ale przełknąć nic nie mogę :-( pewnie gdzieś koło 11 dopiero zjem .
 
reklama
A ja jak nie zjem to nie wstanę ;)
Czekam aż maści się wchłoną i lecę pod prysznic.
Mąż mnie umówił do specjalisty (masażysta sportowców) żeby sprawdził, czy to nie jest jakiś stan zapalny, w poniedziałek powinien mnie obejrzeć.
 
Do góry