reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Moj mial przebudzenie i myslal ze juz rano bo sie usmiechał. Ale nie pogardzil cycem i zasnal.

A mnie zaczyna boleć gardło... Takie dziwne mam, jakby podrażnione. Sok z dzikiego bzu i halset, bo nic wiecej nie mam.
 
reklama
Dzieki za porady "przeciwkomarowe ;)

Dorka witaj :)

Troche sie zaniepokoilam... tyle "ukrytych" osob zna moje perypetie z tesciowa. Jestem prawie jak celebrytka ...

Jutro poniedzialek... nie lubie poniedzialkow!!!
 
Olaolala spokojnie-ja tez z moja teściowa nie dogaduje sie najlepiej-we wszystko chciałaby ingerować,ale na szczęście mieszka daleko odemnie i mam święty spokój ;-) ;) przynajmniej dobrze, że wróciła do pracy zawsze pare godzin masz luzzzu:D
 
Dorka witaj :)

Ola a czym się teraz różni Twój poniedziałek od niedzieli? :D Wyobraź sobie, że takich osób duchów jest tu dużo dużo więcej... :confused2:

Kama no sorry, jak jadą do kogoś w odwiedziny kto ma dzieci muszą się liczyć z tym, że nie będą one cicho :wściekła/y: Jak jeżdżę do koleżanek co mają dzieci to nie mam do nich pretensji, że się bawią :confused: Ostatnio byłam to dziecko rok starsze od Hani nawet jak spała to aż się trzęsło, żeby ją głaskać i co chwila zaglądała jej pod przykrycie zobaczyć czy ma stopy. :D Na szczęście się nie obudziła :D Ale nie raz zabawka spadła to Hanula oczy jak 5 zł ;)

Caro dużo sił dla Ciebie ;) Może jak nie ip to do gina idź? Niech sprawdzi czy wszystko ok?

Magmich pizza? My jedliśmy obiad w kfc :zawstydzona/y:

Byliśmy na zakupach. Prawie wszystko dla Hanuli kupione. :p Kupiliśmy krzesełko w ikei, może być tylko jest problem bo Hania jeszcze nie siedzi ;)
I jak Aschlee szaleję ze słoiczkami, kupiliśmy 10 nowych mimo, że w domu było kilka :p
 
Olaolala a czy Twoja teściowa nie zauważyła, że dużo czasu spędzasz na forum BB?;-) ;) Może ona także niedługo postanowi "wyjsc z krzaczorów":D. A tak na poważnie dla mnie to forum to skarbnica wiedzy - pielęgnacja,karmienie,rozszerzanie pokarmów itp naprawdę cenne wskazówki:happy2: Żałuje,że dopiero teraz postanowiłam napisać,ale pomimo cieszę sie że jednak przełamałam sie:eek: A ja jutro wybieram sie na słoiczków zakupy i czuje już w kościach,że też moge przyszaleć:-D Dopiero próbowaliśmy marchewkę,brokuły,kalafior,dynie z ziemniaczkami i jabłuszko :tak:
 
dorka zakupy sloiczkowe wciagaja my tez mamy spory zapasik:-p

Bettina narobilas mi smaka z tym KFC :cool:

ktora z Was kozysta z przewijaka (nasadzanego na lozeczko)zastanawiam sie do ilu kg sa ?bo nasze pod ciezarem malego zaczelo wiginac sie:oo:
 
Właśnie Ola dla mnie każdy dzień taki sam dopiero jak mąż od rana w domu to sobie uświadamiam że minął kolejny tydzień. A ostatnio bardzo szybko mi uciekają.
Też macie wrażenie że w zimie dni się wleką a lato zawsze zleci raz dwa.

Dorka Ty mi tu Oli nie stresuj bo będzie musiała odciąć teściową od mediów.

Natka ja mam taki przewijak i nic się nie dzieje przy Laurze też miałam i służył do roku jak nie lepiej. Oczywiście wtedy już jej na nim nie kładłam tylko sadzała wycierałam po kąpieli i ubierałam.

PaniAg próbowałam sobie przypomnieć co mi zawsze na takie podrażnione gardło pomagało i to chyba było Tantum Verde a w ciąży używałam Sol Kids Gardło i też super działało.
 
Nowa Natka ja kp i normalnie przygotowuje kaszke z woda i podaje pare łyżeczek-zjada ze smakiem :) mam ta sama co magmich. Co do jabłuszka tez slyszalam, ze lepiej gotowane i zrobić z niego papke niż surowe-lepiej przyswajalane, a poza tym dziecko nie ma ząbków wiec jak to pogryzie? Chyba, ze chodzi o samo ciamkanie i ssanie ;-) ja mam taki przewijak na łozeczko, ale zakupilismy tez taki z Ikei i teraz bedziemy go uzywac, bo córcia coraz wieksza, bo ten nakładany za duzo miejsca zabiera dziecku,a nie chce mi sie go ciagle ściagac i zakładac.

Aschlee ja sie chetnie przyłacze do ćwiczeń, we dwójkę zawsze raźniej [emoji4] a co do zakupów ja nabyłam lampke z sówka, ma sensor-zapala sie, gdy dziecko płacze i mozna regulować nateżenie światła. Chcialam coś takiego, zeby w nocy nie rozbudzało, ale jednak oświetlało pomieszczenie.

U nas dziś były na kolacje szaszłyki z grilla mniam!:-))))


Napisane na SM-N9005 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dorka.

Haha magmich tak, moja to rymowanki :D

NowaNatka na przewijak ostatniomkkadzie się mój starszak, ma. Jakieś 12_13 jg i jeszcze w daje radę.

Za długo "samotna" nie byłam. Ledwo to napisałam i starszak z płaczem się obudził...38,5 stopnia... Potem ryk bo podawalam munsyrop...potem obudził się Olo. Olo w miarę szybko zasnął, ale Leon za to zaczął gadac :/

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witamy sie poniedziałkowo:happy2:. Moje dziecko poszło spac o 21.30,pobudka o 4 na jedzonko i od 6.30 nie śpimy,a przydałaby sie jeszcze z godzinka:rofl2:. NowaNatka w kwestii przewijaka nie pomogę,my mamy ale używamy go tylko w łazience po kąpieli-zawsze mi jakos wygodniej na łóżku:happy2:. Magmich he he w takim razie juz nic nie piszę:D. kamaa zdrówka dla Leona:blink:
 
Do góry