reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Hej Dorka, my juz tez nie spimy ale bardzo chcemy, przynajmniej ja.
Kawka czeka, Antek trenuje obroty na naszym lozku ( w końcu!!!!) i kolejny tydzień czas start. To prawda,ze dni uciekaja jak szalone.
Wczoraj szybko padłam spać a wczesniej czytalam artykuly na edziecko.pl, duzo ciekawych dla mnie informacji, o biodrach, kiedy zacznie siedziec, rozszerzanke diety itp.
W nocy przez to dziwne niejedzenie wstal o 1 i o 4.3o to juz go wzielam do siebie a ten ,,baa oobbb baaa bbbb,, ale zasnal zaraz i tak przetrwalam do rana bo snem z nim tego nie nazwe xD
 
reklama
Witaj dorka

Mój dzisiaj spał strasznie, nawet nie nazwałbym tego spaniem raczej drzemką. O 22 zasnął a o 24 już się obudził i do 7 rano wisiał na cycku, cały czas ciumkał, no masakra :( .
Dzisiaj idziemy na fitness pieszo to pewnie podczas drogi się wyśpi. A ja :confused: uroki małych dzieci o_O .

No to śniadanko i kawka;)

Kama dużo zdrówka dla Leona:)
 
Dzięki dziewczyny. Leo spokojnie przespał noc, już mu tak temperatura nie skoczyła. Teraz czuje, że jest trochę ciepły ale nie rozpalony. On coś nie je od wczoraj. Moze 5tki mu idą? Ale nigdy na zęby nie goraczkowal... No zobaczymy. Olo się cyckuje właśnie.

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Novaspace odezwij sie...nie wiem w ktorej czesci niemiec jestes ale po tym co sie tu dzieje martwie sie czy u Cb wszystko ok
 
Strszne co się dzieje!codziennie rano włączam TV i nowe szaleństwa. Ciekawe jak miną ŚDM - ja mieszkam pod Krk i w związku z tym jesteśmy udupione na tydzień :(
Misia dziś przespała od 19 do 7 bez ani jednej przerwy! !hurra
Jak już tak zostanie to może wrócę do żywych!
Kama uwielbiam tą czarną serię -Camilla przeczytałam całą i czexample aż napisze coś nowego.
Moja absolutnie ukochana książka to Jeździec Miedziany Pauliny Simons -bardzo wam polecam!
Idę kaszę robić.
P.s. myśmy przerobily już wszystkie słoiki dla 4 i 5 miesiąca -jak was czytam, to ma okropne wyrzuty sumienia że tak szybko -ale Misia ok, tylko po gruszce ją wysypuje, a szkoda bo lubi :(
Życzę wam wszystkim bardzo miłego dnia!
 
dorka zakupy sloiczkowe wciagaja my tez mamy spory zapasik:-p

Bettina narobilas mi smaka z tym KFC :cool:

ktora z Was kozysta z przewijaka (nasadzanego na lozeczko)zastanawiam sie do ilu kg sa ?bo nasze pod ciezarem malego zaczelo wiginac sie:oo:
U nas przewijak robi za przechowalnię na łóżeczku, mały tak kopie, że za nic go tam nie położę.
Kiedyś go zdjęłam już i była awantura bo on lubi nogi opierać na przewijaku jak w łóżeczku leży ;)


Wypoczęłam i jest lepiej czyli ewidentnie nie mogę pracować fizycznie :(

Jeszcze w łóżku leżymy.

Co do krzaczorów to powiem Wam, że różne indywidua tam siedzą, do mnie na pw jakiś facet nawet wypisywał, czytający nasz wątek w czasie jak w ciąży byłyśmy...

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jenot moja ukochana książka!!! Przeczytałam jeźdźca mdwa razy! Niestety pożyczyła cioci, która oddała mi tylko ecia część...i utrzymuje ze tylko ta jej pożyczyła :/ muszę sobie kupić albo zażyczyć może na urodziny.

Nie wlaczam TV :( nie chce chyba wiedzieć co znowu się dzieje...

Novaspacendawno się nie odzywała :/

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Carolajna jeszcze ode mnie gratulacje :-) spokojnej ciąży

Jenot daj przepis na sen. U nas od 20 wczoraj wstała o 4 a dziś o 5.. nic mi się nie chce tylko spać. Oczywiście z przerwa na jedzenie.. ja z krk :-) też siedzimy zadokowani w domu
 
Do góry