reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Aschlee faktycznie szaleństwo zakupowe :) a rowery miałam dzisiaj - M i O na biegowych się ścigali, a ja z Natką w chuście próbowałam ich dogonić. Wystarczy na dziś ;)

Katjuszka - moja starsza też bardzo puchnie po ugryzieniach, teraz pediatra kazała mi do alergologa iść. Ciekawe co mi powie...
 
reklama
Rany dziewczyny mąż mnie na pizze namawia... no przecież pizza u nas za często wkońcu będę miała d... jak szafę trzydrzwiową. Nie no basta żadnej pizzy. Kanapki będą na kolacje.:crazy:
 
Aschlee na poszalałaś nie ma co. A dla siebie też coś kupiłaś?

Katjuszkaa pewnie że u nas fajnie bo my fajne dziewczyny jesteśmy:)

Ola ostatecznie obeszło się bez smarowania ale tak ja przeczytałam w ulotce to na niewielkich powierzchniach ciała można fenistil zastosować.

Caro jak samopoczucie? Pamiętaj żeby odrobinkę zwolnić;) chociaż pewnie w Twoim przypadku to pewnie trudne;);)

Ja dzisiaj zaliczyła rossmanna (wolę w niedzielę bo mniej ludzi), właśnie skończyliśmy obiadek mężuś zmywa a ja zaraz zmykam szykować jedzonko dla najmłodszego członka rodziny.
A mówiłam że będą upały;)
Źle, dzisiaj źle mi.
O 3 nad ranem złapałymnie niesamowicie bolesne skurcze, myślałam, że umrę, kładąc się do łóżka w sumiespodziewałam się najgorszego... o 8 rano sms od pracownicy "coś się źle czuję i nie przyjdę do pracy" więc obolała i z dzieckiem na ręku musiałam szybko jechać. Cały dzień na nogach, właśnie weszłam do domu bo już naprawdę nie mam siły a brzuch boli bez przerwy.
Na szczęście cały tydzień w miarę luźny będzie.
hej. U nas dla odmiany duszno i deszczowo..
obiad wyszedl sredni,Karol wciagnol brokuly I spi.dzis zaczol sie przemieszczac na macie ,widac ze szykuje sie do raczkowania:cool2:
CARO ty podajesz ze sloiczka jabuszko?

Ola ba ukaszenia spryskuje oktaniseptem polosna polecila I na nast dzien zaczerwienienia znikaja:)
Tak, ze słoiczka.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Caro no weź się kobieto oszczędzaj! Może po jedziesz sprawdzić co z brzuchem?

Magmich smacznego ;) my w piątek zajechalismy tylko po pieczywo do polo, skończyliśmy na mega zapiekanka obok w pizzerii :/

Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Caro, babo jago, kladz sie i nic nie rob! My tu kciuki trzymamy a Ty szalejesz kobitko. Synusia obok i lulu.

Oj na rowery z checią, tak z 25 km pyknąć i poczuć bol kolan przy zejsciu z roweru. A jeszcze bardziej marzy mi sie gorska wedrowka. Ostatnio bylam z mezem rok tu po czeskiej stronie w Spindlerowym Mlynie, bajeczne widokiz cudowna przyroda i jakos 24 km przeszlismy.

Ja dzis sie wykąpałam pierwszy raz odkad jest synek, tak to szybko prysznic. Co za ulga dla pleców...Ach.

Jutro mamy znow gosci takze sprzatalismy dzis, zrobilam babeczki, jutro salatke i mogs wpadać.

Antek zasypia. Zaraz odkladam go. Wycwanil sie pisklak i ryczy jak odloze ha ha ale i na to mam sposob. Bujam wtedy koldrs czy posciela w ktorej zssypia;p

Jeju jak mi gorąco. Mam 37 temp. W nocy mi tez bylo mega goraco az sie musialam przeboerac no koszula mokra. Gardlo mam podejrzane...
 
Aha no i dziw nad dziwy. Na kolacje nie chcial mleka. Bo 3o mll to nic. Za to zassal 1oo mll herbatki po kapieli. Akurat mialam bo wczesniej zrobilam. Takie cuda... Pewnie zaraz wstanie.
 
reklama
Carolajna wypoczywaj ile mozesz :)
my dzis jedlismy dynie z ziemniaczkami :-) no i jeszcze na jutro zostalo.
Ojj zjadlabym ostra pizze ;-) i zimne piwko do niej
 
Do góry