reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
hej.;)
caro jak sie czujesz?;)

Aschle no wlasnie,nie pamietam kiedy novaspace soe odzywala:surprised:

Co o tych indywidualnosci za krzaczkow -my sie zapominamy i piszemy na luzie a nie wiadomo kto sie tam ukrywa;\z niecierpliwoscia czekam na zamkn watek:-) :)

teraz czas na kawke;)
 
Caro bidulko :/

My dzis przetestowalysmy chrupki co prawda niby od 8 miesiaca ale ile radosci bylo i oczywiscie placz jak sie skonczyla
 
Heh widzę,że moje wyjście z krzaczorów wywołało większa falę spekulacji,że więcej tam moze siedzieć podczytujacych:sorry2::sorry:. My wlasnie wróciliśmy zakupiłam pare słoiczków tzn troche więcej niż parę:rofl2:ale tyle tych różności,że i to i tamto trzeba było zakupić:-DWkleilabym nawet zdjęcie ale nie mam pojęcia jak z telefonu to zrobic:oo:
 
widzę, że coraz to liczniejsze towarzystwo z krk i okolic! fajnie, bo do tej pory strasznie osamotniona się tu czułam, jeśli chodzi o te kwestie.. ;)

mi tam ŚDMy odpowiadają, jak najbardziej, bo mąż wziął urlop, co by tego koszmaru komunikacyjnego nie musiec przeżywać :]
 
Caro bidulko :/

My dzis przetestowalysmy chrupki co prawda niby od 8 miesiaca ale ile radosci bylo i oczywiscie placz jak sie skonczyla
U nas wczoraj chrupki wieczorem były, za każdym razem jest płacz jaksię coś kończy.
Słoiczki dalej ble. Wczoraj zjadł 1 łyżeczkę ;)))
Na wszystko inne buzię otwiera:)

Aaa no i dzisiaj mamy 6 miesięcy:)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeszcze mam pytanko odnośnie soków-kupiłam kilka smaków, ale nie wiem czy jak zacznę dawać soki to nie będzie królewicz chciał pić wody-jak to jest u Was?Pijecie i soki i wodę???:confused:
 
Do góry