reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
To zostalas jeszcze tylko Ty Kamisia? Trzymam kciuki, zeby poszlo gladko i szybko, skoro czekasz najdliuzej z nas ;)

PaniAg jak tam brodawki? lepiej? a piersi bolą, bo jeśli tak, to polecam oklady z lisci kapusty, naprawde pomaga!!!

U nas druga noc dobra, jak zasnal ok. 22 po kąpieli i jedzeniu, tak ja się obudzilam o 1:30 zaniepokojona, ze on jeszcze spi i probowalam go obudzic na jedzenie, bo balam sie, ze jak sam sie obudzi to mnie polknie z glodu...ale on nawet nie myslal, zeby jesc... zjadl dopiero jakas godzine po. Nigdy nie wiem co mam robic jak on tyle spi, czy go budzic, czy dac mu spac i czekac az sam sie obudzi. Co myslicie?

Zuzanka u nas lezenie na brzuszku daje chwilowa ulge, tak sam jak sadzanie w takim bujaku, niby widac ze go mniej boli ale mimo wszystko za chwile sie denerwuje i robi sie czerwony z bolu i zaczyna sie prezyc.
Espumisan jest od pierwszego miesiaca zycia, wiec czekamy z nim do 9 marca ;)
 
Magdalena gratulacje wreszcie się doczekałaś.

Kamisia kciuki za szybki finał.

Bettina ja mam bebiko takie dali w szpitalu i zalecali nie zmieniać chyba że pojawiły by sie jakieś problemy. Nie ukrywam że chciałam podawać bebilon tak jak pierwszej córce ale wyszło jak wyszło.

Ola mi pediatra (do którego mam duże zaufanie) powiedział żeby nie budzić jak będzie głodny sam wstanie i Cie o tym poinformuje. Oczywiście są sytuacje gdzie trzeba karmić regularnie jak u jednej z dziewczyn na forum ale u Was chyba nic takiego nie ma, więc kochana korzystaj i wysypiaj sie razem z małym.

Moja mała nadal nie przestawiona w nocy mamy dzień a w dzień noc. Chodzę jak zombi bo w nocy rządzi młodsza a w dzień starsza.;);)
 
Magmich - współczuję niewyspania. Ja dziś też nieprzytomna, bo spałam tylko 4 godziny w trzech turach. Ale to bardziej przez starszą, która dziś praktycznie od 4 nie śpi.

Carolajna - kurcze... Tak źle i tak niedobrze. Najgorsze jest to, że nie masz pewności, że to faktycznie o to chodzi :-(

Ola - jak dziecko jest zdrowe to nie ma potrzeby go budzić :-)
 
Zuzanka najpewniej o to.
Mamy makabrę od wczoraj. Daniel śpi po 10 min i potem krzyk. Głowa mi pęka z nerwów, zmęczenia i bezsilności :(
 
Ola jakos lepiej jest, jak karmie to boli tylko to pierwsze jego zassanie a potem juz nie.

Martwi mnie za to brak kupki od wyjscia ze szpitala. Srodowiskowa powiedziala,zeby czekac,bo on duzy jest a mleko z piersi jest szybko trawione. Siki sa co 3 godziny, czasem lekki brudek jak kupka no ale to cos malo.
 
Bylismy u pediatry i podobny Antos ma kolki, ale jakos ta diagnoza do mnie nie przemawia... Moze jestem przewrazliwiona.

Jedni mowia, zeby budzic, inni zeby nie. Tez uwazam, ze jak glodny to sam sie obudzi.

Carolajna wspolczuje Ci strasznie, nie wiem co bym zrobila gdyby moje dziecko tak plakalo, jak ja teraz placze razem z nim przy tych wzdeciach. Na Twoim miejscu siedzialabym u lekarza non stop...

PaniAg u nas kupka na samym poczatku byla przy kazdej zmianie pieluszki, podczas kazdego karmienia robil kupke, teraz jest mniej, ale ogolnie 6-7 na dobe zrobi takich konkretnych, a reszta to takie plamy tylko... Moze sprobuj mu pomasowac brzuszek i pouginac nozki do brzuszka i prostowac...
 
reklama
Olaolala po to wybrałam takiego lekarza żeby ufać jego słowom, wiem, że to minie. Poza tym gdyby coś to ona jest pod telefonem non stop i mogę dzwonić w razie czego.
 
Do góry