reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Magdalena gratulacje!!! Dałaś radę :-) i ja podjęłam taka sama dezycję, skończyłam z produkcja na drugiej Królewnie, teraz czekam na wnuki :-p
Duzo zdrowka dla Was
 
reklama
Magdalena gratulacje!!! :-) Dużo zdrówka i siły dla Was!
Ps. mam nadzieję, że dziś pociągniesz mnie za soba pójdę w Twoje ślady bo już powoli zaczynam się łamać :-(
 
Magdalena - gratulacje! Najważniejsze, że już jesteś po, i że Lilianka jest zdrowa

Carolajna - i jak młody? Przyzwyczaja się do mleka?

Ola - na problemy brzuszkowe też polecam kładzenie na brzuszku, na szczęście po inne metody nie musiałam sięgać ( i oby to się nie zmieniło). A większość znajomych poleca właśnie espumisan.

Kamisia - trzymaj się! Znam ten ból, bo dwójkę rodzilam po terminie.
 
My wyłącznie na MM i na problemy z kupką polecamy z Haniakiem drzemkę w foteliku samochodowym. Pozycja w foteliku chyba jest całkiem całkiem, bo kupa praktycznie zawsze jest zrobiona.

Trzymam kciuki za te, które jeszcze nie urodziły.
To czekanie to masakra była :)))
 
Kamisia co tam u Ciebie? Coś się rozkreca? A nasz w domu taka duża piłkę? Ja bym na pewno nie urodziła wczoraj gdyby nie kręcenie się na piłce. Bardzo przyspiesza rozwarcie.
 
Kamisia co tam u Ciebie? Coś się rozkreca? A nasz w domu taka duża piłkę? Ja bym na pewno nie urodziła wczoraj gdyby nie kręcenie się na piłce. Bardzo przyspiesza rozwarcie.
wczoraj jak zwykle wieczorne skurcze nieregularne , jak się położyłam spac to przeszło. Tak właśnie próbowałam z tą piłką, dziś też poskacze i jeszcze raz podłogi umyje. Boli mocno podbrzusze w pachwinach i ciągnie do nóg. No ale tak już miałam nie raz. Jeszcze wizytę mam na 15. Zobaczymy co lekarz zadecyduje.
 
reklama
Magdalena gratulacje!!! Ja przy 4 cm roswarcia mialam takie bole,ze nie mam pojecia jak mozna miec 1o i urodzic sn. Po cesarce czuje sie super. I nie wyobrazam sobie teraz inaczej, dobrze,ze moj Bobas byl duzy xD

My czekamy na pielegniarke srodowiskowa. Noc przespana. Jadl 2 godz, w tym zmiana pieluszki itd. Potem spal do ponad 7.oo.
 
Do góry