reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Beemi przepraszam, nie wiedziec czemu pomyslalam, ze pytasz o butelke. Moj Antek nie chcial nakladi do ust wlozyc, krzywil sie jakbym cytryne mu dawala... poza tym Pani od laktacji odradzala tego typu rzecxzy.

My mamy jutro wizyte u pediatry bo tez mnie niepokoja te bole brzuszka. Carola a jakies badania robili na te nitolerancje mleka Twojemu maluszkowi czy tylko na podstawie objawow to stwierdzono?

Magmich ja karmie piersia wiec nie bede dawac pic, na brzuszku klade, robie mu cieple oklady, masuje ale nic nie pomaga. Z kropli kupilismy colinox, ale tez nic nie daja...
 
reklama
Nie pamiętam dokładnie ale powiedziała, że są nienaturalne, duże w porównaniu do sutka..i dodatkowo dostaje się tam powietrze i dziecko się zapowietrza. Ogolnie konkretnego powodu nie podała...

Jak widać ile ludzi tyle opinii ;)
 
Dziewczyny, u nas też były konkretne problemy z brzuszkiem, objawy takie jak opisujecie---prężnie, płacz, nie spanie--męczyło się biedactwo, a ja chodziłam jak zombie. Położna poradziła kropelki delicol i wodę i jest faktycznie dużo lepiej. Dajemy już od dwóch tygodni czyli zaczęliśmy jak Misia skończyła dwa tygodnie. U nas pomogło więc wam polecam bo wiem jak jest ciężko wytrzymać i psychicznie i fizycznie jak dzidzia się męczy a my bezsilne i zmęczone do granic możliwości...
 
Zapomnialam napisać, że nasza Misia jest tylko na butli--ja niestety nie mogę karmić. Mleko NAN expert dla dzieci z problemami jelitowymi.
 
Olaolala mój też tak często się zachowuję przy karmieniu. Myślę że przyczyną są wzdęcia. Nie są to jakieś wielkie kolki ale jednak trochę dokuczają małemu. Jutro lecę do apteki po espumisan.

A moj lapie brodawke o pol otoczki i musze mu ciagle poprawiac. Ach te Antki: D
PaniAg jak mały łapie brodawkę i pół otoczki to bardzo prawidłowo to robi :tak:

Magdalena trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie :biggrin2:
 
Urodziłam o 21.15. Lilianka ma 3670, 57cm i 10 punktow. Juz druga podobna do tatusia.
Porod naturalny i powiem Wam ze juz wiem ze zamykam interes. Dla mnie to jest nieludzki ból. Zapomniałam jak to było z Amelka ale już sobie przypomniałam i dziękuję bardzo.
Teraz trzymamy kciuki za Kamisie :)
 
reklama
Do góry