reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Na pewno wszystko będzie dobrze.
U mnie w ciąży było podejrzenie wady serduszka u dziecka i już w szpitalu robili sporo dodatkowych badań i czekamy na kolejne wizyty kontrolne. Póki co wszystko wychodzi dobrze i u was też na pewno tak będzie :tak:
 
reklama
Magmich rzeczywiscie jak pusci baczka to jest lepiej, tylko sprawia mu to duzo trudnosci i strasznie sie przy tym prezy, chyba go bardzo boli. Jak sobie z tym poradziliscie?
 
Magdalena powodzenia! Kamisia to zostalas sama na placu boju ;) nie martw sie, na Ciebie tez przyjdzie czas. U mnie tez zadnych oznak nie bylo, brzuch wysoko itp. a rano saczenie sie wod i na drugi dzien juz mialam dzidzie przy sobie :)

Ja juz smigam. Jem normalnie, robie wszystko sama, wstaje bez problemu i przechadzam sie korytarzami. Mialyscie racje, ze im wczesniej tym lepiej :) nie mówie, ze nie ma bólu, ale sama jestem zdziwiona jak szybko mi przechodzi. Jutro wychodzimy juz do domku. Jestem ciekawa ile kg mniej pokaze moja domowa waga.
Karmie piersia i tez zaczynaja mnie bolec sutki. Stosuje masc z Lansinoh, ale czy pomaga? Myslałam własnie o nakładkach. Bettina jakie Ty masz? Bo czytałam, ze medela sa lepsze od aventu.
 
Beenuk ja polecam avent. Antoś je z piersi a jak ściągne pokarm to z butli i nie ma problemu... oczywiscie jesli juz uda mu sie dobrze chwycic piers ;)
 
Ja jestem po wizycie pediatry w domu. U małego zdiagnozował nietolerancję mleka krowiego. Dostaliśmy mleko na receptę, młody się buntuje i nie chce go jeść. Nie dziwię się, śmierdzi.

Z butelek polecam Avent i Dr. Brown
 
Ale wy laseczki mówicie o butelkach, bo czegos nie skumałam. Butelki mam aventu. Ale chodzi mi o takie nakładki silikonowe na sutki, ktore je chronia, a dziecko normalnie ciagnie przez nie mleko...
 
Carola a powiedz czy jakos się ta nietoleralncja objawia? U Natalki jjest dziwna kupka jakby rozwarstwiona :eek: tal jakby woda zolto zielona i sucha zbita żółta kupka. Mamy dopiero 8 dobę
 
Ale wy laseczki mówicie o butelkach, bo czegos nie skumałam. Butelki mam aventu. Ale chodzi mi o takie nakładki silikonowe na sutki, ktore je chronia, a dziecko normalnie ciagnie przez nie mleko...
Przepraszam! Nie zrozumiałam! To polecam Nuk. Super delikatne i miękkie.
Carola a powiedz czy jakos się ta nietoleralncja objawia? U Natalki jjest dziwna kupka jakby rozwarstwiona :eek: tal jakby woda zolto zielona i sucha zbita żółta kupka. Mamy dopiero 8 dobę
Silne bóle brzucha, biegunki, zatwardzenia, krew w stolcu, wymioty i ulewania. Słabo przybiera na wadze, nie śpi i płacze aż się siny robi chwilami.
 
Ola ja karmię mm i u mnie zaczęło pomagać przepajanie wodą.Nie mówię że zupełnie wyeliminowało problem ale zdarza się coraz rzadziej. Pomaga również kładzenie na brzuszku. Zamówiłam też ostatnio espumisan ale jeszcze go nie użyłam bo paczka z apteki przyszła wczoraj;) ale w razie czego będzie w pogotowiu.
 
reklama
Beemik ja mam nakładki lovi, są ok, są cienkie i miękkie ale nie mam porównania z innymi, może są lepsze ;-) ;)

Magmich jak karmisz mm to koniecznie przepajaj wodą. Położna mi mówiła, że przy mm mogą robić się zaparcia a woda właśnie rozrzedza. :tak: Też mam espumisan już w pogotowiu ale czekam aż Hania skończy miesiąc ;-) ;)
A jakie mleko kupujesz?
 
Do góry