reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Oj Bozienka to sie porobiło, zdrówka dla dziedziaczkow, oby siostra nie zaraziła Alexa!

Fajnie, ze walczycie o karmienie piersia. Bo w dzisiejszych czasach to wiekszosc idzie na łatwizne, ja rozumiem, ze niektore nie moga bo cos tam, ale ja tez chcialabym karmic piersia a wy dajecie mi nadzieje :)

Seforka fajnie, ze juz w domku :)

Anit80 to zostaw Tymka z mezem i smigaj na imprezke, w koncu ten dzien to nasze swieto, wiec chwila relaksu po 9msc ciazy nam sie nalezy! :) chociaz pewnie jak pojdziesz to i tak bedziesz ciagle myslec o synku ;)

Mkvet szalejesz z tymi spacerami! Ja juz nie mam sily na takie dlugie spacery.

A na kolki to oprócz kropelek i masazy, podobno dobrze dziala noszenie w chuście jesli ktoras z was ma :)
 
reklama
Milo czytac jak pytalyscie. Dopiero mam tel., tak maz odp.na smsy i dopiero poszedl do domu. Maly je cyca ale nawet go nie widze,bo musze na plasko. Ciesze sie,ze jestem w fajnym szpitalu,gdzie podejmuja madre decyzje! Ach! W koncu final. Pozdrawiam wszystkie Was i wasze Maluszki!
 
PaniAg gratuluję, to super że już masz synka przy sobie. Dużo zdrówka dla Was no i dużo siły dla Ciebie, dasz radę :biggrin2:.
Antoś faktycznie duży chłopak, nie będziesz bała się wziąć go na ręce :laugh2:.

Beemik ja karmie piersią i wszystko dobrze, no wiadomo że jestem trochę uwiązana przez to, ale mi to nie przeszkadza. Dzisiaj była położna i mały przytył przez ostatnie 9 dni - uwaga - pół kilograma :shocked2:.
Na babską imprezę faktycznie się wybiorę, nie będę za długo ale fajnie będzie się wyrwać przynajmniej na 1,5 -2 godz.
 
PaniAg super, że już Maluszek z Tobą! Gratulacje ogromne! I duży ten Twój chłopak!!:)

Beemik w efekcie byłam 2,5h na spacerze dziś, ale pogoda taka super, że przyjemnie się chodziło. Pies tak zmęczony, że tylko od czasu do czasu zmieni bok na którym śpi;) Ja siły nawet mam, ale teraz nóg nie mogę już zestawić razem:D czuję się jakbym z konia zsiadła:D
 
reklama
PaniAg rewelacyjne wieści, ogromne gratulacje. A z usg jak Cię przyjmowali na oddział jaką wagę oszacowali? :blink:
Bozienka zdrówka dla dzieciaczków i dla całej Twojej rodziny. Oby choroba się dalej nie rozwijała.
Nova jak byliśmy na pierwszej wizycie u pediatry to mówiła, że od 15 do 25g przybierania na dobę jest jak najbardziej w normie więc nie masz powodów do zmartwień. :blink:

U mnie z kp to już w ogóle burzliwa historia. Całą ciążę mówiłam, że absolutnie nie zamierzam karmić a potem z kolejnymi tygodniami, że spróbuję i będzie co ma być a może się uda. W szpitalu pielęgniarki od noworodków tak mnie zniechęciły, że już w pewnym momencie całkowicie przestałam przystawiać. Zero pomocy i jakichkolwiek wskazówek dla początkującej i zestresowanej mamy :no2: W domu spróbowałam na spokojnie i dopiero wieczorem pokarm zaczął lecieć. Karmię przez osłonki, inaczej już dawno bym odpuściła.
U nas najpierw pierś, potem butelka z mm i jest dobrze. Dziecko najedzone, całkiem ładnie sypia, mama zadowolona, zobaczymy jak długo uda się kp :blink:
 
Do góry