reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
czytałam o nich, często na różnych forach mamy polecają no ale u nas niedostępne.
Jak uda nam się wyjść na spacer to zajdę do apteki bo tak na szybko jak patrzę w necie to większość jest po 1 miesiącu a Hania dopiero ma 3 tygodnie :hmm: Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy :hmm:
Ja zamawiałam z polecenia.
 
My też kupiliśmy espumissan, żeby był już od początku. Ze skutecznością różnie słyszałam, ale podobno najbezpieczniejszy i dlatego najwcześniej można stosować.
Bozienka dużo zdrowia dla całego domu i sił dla Ciebie!
 
PaniAg trzymać dalej kciuki? Czy juz po wszystkim i tulisz maluszka ?

Jesli chodzi o laktator, to recepta jest na wypożyczenie, na miesiac. Moze przedłużę, staram sie w dzien przystawiać tylko do cyca, ale juz teraz widzę ze Mała rozleniwiła sie od butelki, i z cycem za duzo musi sie namęczyć :-( a jak juz jest głodna na maksa to robi taka aferę ze muszę odciągnąć jej mleko, błędne koło :-(

Przybiera ok 20 gram dziennie, to ok? Jest taka drobniutka w porównaniu z pierwsza córka, nie pamietam ile ona przybierała

Boje sie kolek, przypomnialyscie mi by zaopatrzyć sie w Espumisam
 
Na początek gratulacje dla nowych mamusiek.

My od wtorku jesteśmy w domu i uczymy się siebie. Narazie jest dobrze. Strasznie walczy o cyca i jak tylko oczy otworzy to chce jeść. Jak chce przewinąć to afera straszna.

Uciekam bo właśnie otwiera oko i buzię jednocześnie.
 
Bożenka dużo zdrówka dla Was, trzymaj się kochana.
My już po spacerku teraz czekamy na położną. Mały coś marudzi i nie może zasnąć. Leży nakarmiony i chce aby sam zasnął a nie jak to zazwyczaj bywa przy cycku. Też się zastanawiałam czy nie kupić kropelek espumisan. Mały co prawda nie ma typowych kolek ale dość często pręży się i puszcza bączki.

Seforka super że już w domku. Mój też tak ma że oczy otwiera jednocześnie z buzią i szuka cyca :-D
 
Aaaaaaaaaaaaaa kurde nooo córa na zapalenie płuc :-( obustronne Alex jeszcze czysto ale nie daje gwarancji co będzie jutro jakiś paskudny taki wirus jest dzisiaj ci nic nie jest a jutro masz już zapalenie płuc :-( no i obydwoje na antybiotyku :-( z Alexem jak się pogorszy to szpital :-( ehhh
 
Pani Ag i jak tam? czekamy tu na wiesci:)

mi polozna dala Delicol na kolki, jest od urodzenia ale maz teraz jedzie juz do pracy wiec kupi sab simplex, u nas wszyscy go polecaja.

Bozienka kurujcie sie tam , wspolczuje bo taki szpital to meczarnia w domu.
Nova jak mala nie bedzie chciala cyca polecam nakladki, naprawde super sprawa ja caly czas jade bo mam za male brodawki a tak moge smialo karmic cyckiem:).

Alicja przybiera 60g na dobe, chociaz na jej wage wyjsciowa starczyloby 30g taki obzartuch maly:) je polowe ulewa i dalej szuka cycka ze nie da sie jej zabawic na 5 min. wiec karmienie, przewijanie, przebieranie i tak w kolko. A dzisiaj w nocy dala mamie pospac ciagiem 4h- no jak najlepszy prezent hehe
Carola a jak Danielek idzie waga w gore ladnie?

Dziewczyny dalej czekamy na reszte maluszkow!!
 
Bożenka sytuacje masz nie ciekawą. Oby jednak antybiotyk szybko pomógł. Masakra z tymi chorobami a w dodatku przy takich małych dzieciaczkach. Ja tak miałam przy starszym synu jak zaczął chorować gdy miał 2 m-ce to skończyło się w wieku 6 lat. Jedyne co było dobre że drugi syn jak się urodził to nigdy nic nie złapał od starszego brata. A teraz odpukać wszyscy są zdrowi i oby tak zostało bo wiem jaka to męczarnia dla całej rodziny. Jeszcze raz Bożenka życzę dzieciaczkom szybkiego powrotu do zdrowia.
 
reklama
Bozienka współczuję chorób u dzieciaczkow. Dużo zdrówka i siły dla Ciebie.

Ja broń Boże nikogo nie namawiam ale nasz espumisan ma identyczny skład jak ten niemiecki sab. A kwestia skuteczności to dawka. U nas w Polsce są dopuszczone dużo mniejsze dawki leku, zupełnie niepotrzebnie. Tego sab simplex daje się więcej bo takie są przepisy w Niemczech. Jeśli espumisan nie pomaga, trzeba sobie przeliczyć proporcje żeby dać tyle ile daje się sab simplexu i od razu pomoze. Przynajmniej ja tak będę robić a oczywiście każdy sam wie co jest najlepsze dla jego dziecka.
 
Do góry