reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Witam ,

PaniAg pewnie już tuli maleństwo ☺.

Mój Tymuś spał dzisiaj ładnie, budził się co 3 godz. No wczoraj w nocy miał drzemkę ponad 6 godz. .
Wczoraj pogoda była beznadziejna. O spacerze nawet nie marzyłam. Dzisiaj jak narazie zapowiada się dobrze. Chciałabym już wiosnę ;-) .
8 marca mamy babskie spotkanie z dziewczynami z pracy , chciałabym pójść choć na chwilę oderwać się od pampersów. :biggrin2:
 
reklama
PaniAg daj już znać czy jest po wszystkim bo tu towarzystwo się niecierpliwi :laugh2:

U nas od kiedy chodzimy z Hanią na spacery to już w ogóle mam mało czasu na cokolwiek. ;-) ;) Wczoraj strasznie zmarzłam ale 1,5 godz byłyśmy :tak: Dzisiaj pięknie świeci słońce, czekam aż wstanie, karmienie i wyjdziemy na trochę.
Najgorsze, że chyba zaczęły się u nas kolki :-( :( Hania płacze ile sił aż jej oddechu brak i jest cała sina, nic nie pomaga :no2: Padła po północy i wstała dopiero po 5, pewnie ze zmęczenia tak długo spała.

Lilith co do wyjścia ze szpitala po cc to ja wypis swój dostałam rano a Hania jeszcze była w trakcie badań i ok 15 dostała. Też miałam anemię i tylko mam brać żelazo, nikt nie mówił, żeby z tego powodu mnie trzymać dłużej. Cc miałam w piątek ale na wieczornym obchodzie w niedzielę lekarz mówił, że jak z dzieckiem będzie wszystko dobrze to w poniedziałek wyjdziemy.
 
Bettina my sobie radzimy z kolkami, teraz najgorszy skok wzrostowy u nas chyba jest...ehhh. Dobrze, że ja do 4 jak mały w miarę śpi a potem mąż biega z nim na rękach ;)
 
czytałam o nich, często na różnych forach mamy polecają no ale u nas niedostępne.
Jak uda nam się wyjść na spacer to zajdę do apteki bo tak na szybko jak patrzę w necie to większość jest po 1 miesiącu a Hania dopiero ma 3 tygodnie :hmm: Mam nadzieję, że szybko się z tym uporamy :hmm:
 
Bettina faktycznie większość leków jest po miesiącu. Sprawdzałam Bobotic ale tam też napisane że po 28 dniu. Może spróbuj herbatki rumiankowej i masażu brzuszka.

Anit ja też marzę o wiośnie a wczoraj udało mi się obejrzeć pogodę i to co zapowiadają na przyszły tydzień nie napawa optymizmem. Niby 10 stopni ale ma lać.:(
 
reklama
Hej wam . Alexowi tez podawalam espumisan miał niecałe 3 tyg ma ten sam skład co kropelki od 1 dnia sprawdzałam z panią z apteki :-) nam espumisan przyniósł wielka ulgę i zadziałał błyskawicznie. Unas szpital dzieci chore :-( do lekarza dostać się graniczy z cudem naszczęście znalazłam lekarza który nas przyjmie i o 14 idziemy . Alex najpierw miał katarek wiec inhalacje maść majerankowa witamina C juz się cieszyłam ze fajnie mu przechodzi bo w nocy zero kataru jadł ładnie a rano kaszel paskudny mokry zyga córa wstała 39.5 C majaczyla no masakra wczoraj starszego ze szkoły musiałam odebrać wczesniej bo osłabiony ledwo się na nogach trzymał ehhhh niech te choroby się już skończą bo oszalec idzie
 
Do góry