reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Lilith to dziwnie, ja w 2 dobie wypis dostawałam i to z anemią i po dużej stracie krwi a środki przeciwbólowe odstawili dość szybko.
 
reklama
A no zaginęłam. Tak mi się podobało, że postanowiłam trochę posiedzieć z Doktorem;) A tak poważnie to miałam wizytę dosyć późno bo przed 20.00. Skurczy w KTG brak, rozwarcie na 4cm, szyjka skrócona do pół centymetra. Dostałam wybór czy czekamy: do jutra, piątku albo przyszłego piątku ewentualnie(bo wtedy mój lekarz ma dyżur i możemy wywoływać), chociaż on uważa że zacznie się naturalnie.
Później udaliśmy się z Mężem na kolację.:) Tajskie MNIAM!
No właśnie..na forum coraz większa cisza. Albo to dlatego, że niecierpliwe jeszcze ciężarne zdominowały temat:p
Lilith 5kg to nie jest źle, przecież powoli będziesz tracić kolejne.
PaniAg to jak nocka sprzyja porodom, to Ty od rana też już pewnie będziesz się chwalić Maleństwem!!
29 luty ... to kiedy będziecie obchodzić urodziny?
 
Beda mialy mlode dzieci, bo urodziny co 4 lata czyli w wieku 20 lat dziecko bedzie mialo dopiero 5 he he ;) ja sie lepiej nie śmieje, bo jeszcze mi sie to przytrafi, a nie jestem przekonana do tej daty...chociaz znam osoby urodzone własnie w tym dniu :)
 
Odeszly mi wody. Jedna z sali juz urodzila. Potem nastepnej odeszly wody a potem mi... Siedzimy i czekamy.
Trzymjcie kciuki!!!!
 
Ostatnia edycja:
Pewnie PaniAg już tuli Malucha! Kciuki trzymamy!

beemik za 20 lat wszystkie Mamy z forum będą się cieszyć z dzieci na studiach, a te z 29 dopiero myśleć o wysłaniu do 1klasy :D moja Siostra uważa, że urodzę 29go... a ponieważ obstawiła tak w rodzinnym zakładzie, a ona zawsze miała ogromne szczęście do pieniędzy, to robi się to wysoce prawdopodobne....
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry! Poszlam spac po 23 i wstalam do toalety o 6.30 :eek::D szok-ale pospałam :p no i dalej leze i sie powoli wybudzam.

Mkvet skoro siostra ma takie szczescie do kasy to moze rzeczywiscie cos w tym jest-juz niedlugo sie okaze ;)
Ja obstawiam u siebie sobote, zebym w poniedziałek mogla juz wyjsc do domu, bo moja mama specjalnie do mnie przyjezdza, wiec bez sensu zeby czekała razem ze mna na porod. Taaa pomarzyc sobie mozna...

PaniAg czekamy na wiesci :)
 
Mkvet jak urodzisz 29 to bedzie oryginalnie przynajmniej. Moj maz bardzo chce zebym urodzila 29. Smieje sie ze chce zaoszczedxic na prezentach urodzinowych.

Beemik oby Ci się udało tak jak planujesz.

Mi się z pierwszą córka udało tak jak zaplanowała 2 dni przed terminem, akurat tez pasowało mi tak z różnych przyczyn logistycznych. Teraz jakoś bardzo mi się nie spieszy, jedynie co to napięcie i strach przed porodem przybiera na sile i to nie jest fajne, ale szczerze mówiąc ten tydzień w ta czy w tamtą nie robi mi żadnej roznicy.
 
PaniAg czy maluszek już z Tobą.?

Magdalena wiem że się stresujesz, ja niby byłam spokojna ale jak przyszło co do czego to świadomość tego co mnie czeka wzięła górę. Przy pierwszym lepiej bo wszystko jest niewiadomą ale dasz radę "bo jak nie Ty to kto"?;)

Ja dzisiaj pierwszy dzień sama z dziećmi, mąż wrócił do pracy po 2 tygodniach. Jakoś spać nie mogłam jak już przysnęłam to miałam tak głupie sny że już lepiej nie spać;). Teraz siedzę dopijam herbatkę i rozważam opcję spaceru.
 
reklama
Zazdroszczę Beemik. Ja miałam pobudkę o 2.00 i do piątej wegetowałam, a o 7.00 Mąż mnie obudził bo jechaliśmy na małe zakupy. Mi już wszystko jedno który dzień, byleby jak najszybciej;)
Siostra ma być chrzestną to jej się opłaca 29ty- urodziny raz na 4 lata:D
Moi rodzice mają teraz ferie(oboje pracują w szkole), więc mogliby trochę pomóc na początku, ale od poniedziałku wracają już do pracy. Ale i tak sami damy radę:)
Jakby co to od dziś w Lidlu ładne body z hello kitty i snoopym dla Dzidziusiów;)
Magdalena każdy poród podobno jest inny, a drugi łatwiejszy:) Więc nie bój się, wszystkie musimy to przejść.

Ja poszłam już na ponad godzinny spacer, pies się wyszalał bo zabrałyśmy piłkę, wróciłam i piję herbatkę i zjadam muffinka czekoladowego. Trochę odpocznę i chyba pójdę na spacer raz jeszcze. Dzisiaj skurczy totalnie brak...
 
Do góry