reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

Zostaje na oddziale. Jutro proba oxy, kroplowka. Poki co tyle. Badania, papierki itd. Rozwarcie na 2.5 cm. Moze samo ruszy.
 
reklama
U mnie też noc przespana, chociaż budzę się o 6.00 i już nie mogę usnąć. Skurcze od rana do wieczora ale żadnej w tym regularności i właściwie same skurcze są bezbolesne chociaż podbrzusze cały czas mnie boli. Dziś wieczorem wizyta to może dowiem się czegoś więcej.
Kamisia widzę dobre relacje z teściową:D Będzie dobrze, a może właśnie przyspieszy skurcze;)
PaniAg oby ruszyło samo:) Pomyśl ze najpewniej w ciągu 24h wszystko się rozwiąże:)
 
Ja tez dziś wizyta u gina. Jak będzie rozwarcie to chce mnie jutro położyć i wywoływać ale ja mam co do tego mieszane uczucia. Przecież termin mam dopiero w poniedzialek. Chyba jednak się na to nie zgodze.
 
Kati gratuluję.

PaniAg trzymam kciuki &&& chyba lepiej aby samo ruszyło.

Kamisia89 pomimo wizyty teściowej życzę miłego dnia. A może teściowa przyda się na coś. ( akcja ruszy ):-D.
 
Anit chociaż na to coś by mogła właśnie , na to liczę ;-) mogą być małe zgrzyty, zwłaszcza jeśli poruszy pewien temat.Dziś bojowo jestem nastawiona juz i z M. zdążyłam się pokłócic moze to tez objaw zblizajacego sie porodu hihi.
Magdalena ja też nie chciałabym mieć wywolywanego ,zwłaszcza ze kilka dni masz jeszcze. Nie zostawiaj mnie samej na placu boju hihi ;-)
Jutro także wizytuje i ciekawi mnie czy jest jakieś malutkie rozwarcie.
 
Jestem sama na sali. Czop odchodzi elegancko od wczoraj. Krece sobie biodrami,zeby dziecie jeszcze bardziej sie znizylo. Hmmmm,troche czas wolno leci ;)
 
Nikt potem juz nie sprawdzal rozwarcia. Boli brzuch jak na okres,plecy tak samo, napina sie czesciej.
Ze stresu tylko cisnienie duze. No juz takie mam strresowe i co zrobie.
 
reklama
Hej dziewczyny

Ale nadrabiania mam....malo czasu ostatnio na.forum...niby nic nie robie tylko siedze i pachne bo wszystko mnie boli ale czasu na wszystko brak. Zawsze albo ktos mnie zawola, albo dzieciaki cos chca.

Ze szpitala wyszlam w poniedzialek, maly dostal wypis od razu a ja o swój musialam wyprosic lekarza bo nie chcial mnie wypuscic bo.mam anemie i ze dopiero co mialam cc ze jeszcze powinnam.srodki przeciw bólowe brac...ale przekonalam go i tez wypisik dostalam.
Dzisiaj byla polozna ale bez wagi wiec nie.wiem ile maly przybral.na wadze...ja jak na razie stracilam 5kg :( mlody ciagnie cyca bardzo ladnie...ale.od wczoraj tak mmam poranione brodawki ze tylko laktator wchodzi w grę przez conajmniej dwa dni.

Pozniej Was nadrobie bo mlody zaraz obudzi sie na mleczko. :)
 
Do góry