reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Kati gratulacje serdeczne!
Nova mi pomogły nakładki na brodawki są świetne i dopiero moje odpoczely bo miałam do krwi pęknięte.
paniAg mi czop odchodyil od pt a w niedzielę wody i w nocy córka była już z nami.
Moje maleństwo nadrabia i przybiera 60g. Na dobę taki grubasek już na 3180.

Trzymam kciuki za Was dziewczyny!
 
Hej, przez noc nic sie nie dzialo. Kilka razy porzadnie zakłuło w brzuchu i tyle. Rano waga pol kilo w dol.
Dzis na 9.oo mam byc na IP wiec nie wiem kiedy sie tu odezwe. Miłego dnia!!!!
 
PaniAg powodzenia! Kciuki zacisniete!

U mnie noc przespana. Wstaje powoli i bede czekac na kolezanke z pracy-wczoraj zapowiedziała sie z wizyta-fajnie, czas mi szybciej minie :)
W nocy mnie od 3 dni bardzo boli podbrzusze i jak wstaje do toalety to wyprostowac sie nie moge, bo ciagle trzyma, a nad ranem wszystko przechodzi. Dziwne :confused:

Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj dziewczyny?
 
reklama
Witajcie!
PaniAg trzymam mocno kciuki

U nas bez zmian, wszystko się wyciszyło jak zwykle. Nocka nawet przespana o tylko dwie wizyty w toalecie teraz jakos lepiej mi się śpi :-) Ja już nawet nie liczę ze urodze przed terminem bo już tylko 3dni zostały. Chyba ze nalot teściowej spowoduje u mnie nerwy i rozwój akcji właśnie dzwoniła z cudowną nowiną przyjazdu , dzień wyjęty z życia :-(

Miłego dnia mamcie!
 
Do góry