reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Chyba nie mialyscie co do tego wątpliwości że z pełnią to bujda. Pogadać sobie można ale chyba nie wierzycie w takie czary mary :)
Jeśli nawet któraś rozpakowalaby się to byłby to zbieg okoliczności i nic wiecej.

Tak z innej beczki to czy stosowała któraś z Was kiedykolwiek olejek busjana? Interesują mnie efekty. Chciałabym ogarnąć się przed latem a mam co zrzucać. Czytałam ze niby jest dobry na brzuch ale pytanie ile z tych odpowiedzi na forach to wpisy sponsorowane. Po pierwszej ciazy nosiłam tylko pas poporodowy i nic więcej ale to było 9 lat temu i teraz boję się żeby nie zwisa mi skóra na brzuchu.
 
Wiesz Magdalena- niby człowiek wie, że bujda, ale zawsze zostaje nadzieja...:D
Ja pierwsze słyszę o takim olejku...ale patrząc na skład to bardzo naturalny.
 
Ja tez w domku, za to wyspana za wszystkie czasy,bo niedawno wstalam. Pełnia sprawila tylko,ze byl pełny pęcherz ha ha ha;)
 
U mnie na ktg tylko ruchy dziecka byly widoczne, lekarz zdziwiony, ze dalej zadnych skurczów nie mam. Nastepna wizyta w piatek-nie wiem po co tak szybko, ale jak kaza to trzeba ;)
Ale bedziemy miały uparciuszki w domu, wcale im sie nie spieszy, aby z takim charakterkiem miały w zyciu lzej ;)

Magdalena nie slyszalam o tym olejku, ale mysle, ze jak po pierwszej ciazy nie mialas problemu z powrotem do dawnej sylwetki to teraz tez tak bedzie. Nasza skora jest elastyczna i mysle, ze taki pas poporodowy w połaczeniu ze zdrowa dieta, ruchem i jakimis zwyklymi mazidłami np.olejem kokosowym w zupełnosci wystarczy. W razie czego mozna dodatkowo uelastycznic skóre zabiegami kosmetycznymi np.zelazkiem antycellulitowym-nie boli a dziala cuda tylko niestety troche kosztuje :(
 
Hej dziewczyny
Mojej Małej stuknie jutro tydzien :-) w nocy budzi sie czesto, nad ranem bolą mnie tak sutki ze działam z laktatorem, i wiem wtedy ile wypiła i ze jest najedzona... Juz sie zastanawiam czy nie robić tak ciagle, ale jak mala przyzwyczaji sie do butli to potem nici z cyca... A
Narazie jest spoko, bo mam laktator elektryczny na miesiac, u mnie w szpitalu dają na niego receptę. I wczoraj wypożyczyłam tez sobie wagę dziecięca z apteki, 3euro na miesiac wiec jest spoko i kontroluje przyrost :-)

Kati zycze powodzenia, trzymam kciuki
Reszcie dziewczyn w dwupaku: cierpliwości :-)
 
Ja nie mam zadnej siary... czasami pod wieczor mam takie zaschniete bialo-zólte grudki jakby od mleka na sutkach wlasnie, ale nic mi nie leci.

Novaspace o to nowosc z tym laktatorem-tez jest wypozyczony czy kupilas w szpitalu, ze tylko na miesiac? Ja mam w razie czego reczny, ale nie wiem czy sie przyda...
 
Ze mnie się leje siara już od 30 tygodnia, ten tydzień muszę już nosić wkładki.

Nova i przyrasta już ta Twoja Mała?
W Łodzi wypożyczenie laktatora na dzień kosztuje 4,50.
 
reklama
Nova uważaj lepiej z tym elektrycznym, nie używaj go zbyt często bo w nich siła ssania jest tak duża ze po skończeniu karmienia Twoje piersi będą wyglądały jak kiwi w skarpetce. Nie wiem czy tak jest zawsze ale moja przyjaciółka tak ma do dziś dnia a dziecko już duze. Mówi ze to od laktatora bo jechała na nim 3 miesiące. Ja używałam reczny i to króciutko a też piersi nie były w idealnym stanie po zakończeniu karmienia. Wiadomo że jak boli to musisz ale ograniczaj go do minimum.
 
Do góry