reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Cześć dziewczyny, przychodzę ze styczniowek bo termin miał być na 28.01. Teraz wychodzi jakoś 10 luty. U mnie od poczatku jest pomieszanie z poplątaniem bo beta przyrastała u mnie słabo ponizej norm od początku. Byłam tydzień w szpitalu od 10 do 15 czerwca na wywołanie poronienie, ale pokazal sie pecherzyk,potem jakiś kropek i wypuścili mnie do domu. Wychodzac do domu wg usg byłam 4+6. We wtorek poszłam do swojego lekarza i powinno być 5+3 a okazało się że jest 6+1 i biło jiz serduszko. Jedynie co to mnie martwi że biło ponoć troche wolno,ale lekarz mówi że może się rozbuja. Przepisal mi acard. Duphaston biorę od początku. I kolejną wizyta 26 w te środę. Siedze jak na szpilkach. Czy któraś miała kiedyś podobna sytuację i dobrze się to skończyło? Dodam że 1 ciaze poroniłam (puste jajo) 2 ciąża nie badałam bety, objawy od początku, bol piersi wymioty i mam córeczkę z września 2021. Nadal kp na noc. Teraz objawów w sumie nie mam oprócz czasami bobu podbrzusza I zmęczenia większego.
Hej ! Super że jest serduszko ❤️ podobno na początku bije trochę wolniej , koło 10 tyg jest szybciej. U mnie w środę było 145 . A przy kp miałaś regularne miesiączki ? Może przesunęła się owulacja ? Kurczę trzymam mocno kciuki żeby wszystko się udało , nie słyszałam o takiej historii ale może to taki mały cud ❤️
 
reklama
Hej ! Super że jest serduszko ❤️ podobno na początku bije trochę wolniej , koło 10 tyg jest szybciej. U mnie w środę było 145 . A przy kp miałaś regularne miesiączki ? Może przesunęła się owulacja ? Kurczę trzymam mocno kciuki żeby wszystko się udało , nie słyszałam o takiej historii ale może to taki mały cud ❤️
No ja właśnie też nigdzie nie znalazłam podobnej historii. Bardzo bym chciała tego cudu🥰
 
Hej ! Super że jest serduszko ❤️ podobno na początku bije trochę wolniej , koło 10 tyg jest szybciej. U mnie w środę było 145 . A przy kp miałaś regularne miesiączki ? Może przesunęła się owulacja ? Kurczę trzymam mocno kciuki żeby wszystko się udało , nie słyszałam o takiej historii ale może to taki mały cud ❤️
A który tydzień był w środę?
 
Dokladnie 7+2 , dostałam plamienia a ze jestem po poronieniu to nie wytrzymałam i musiałam to sprawdzić .
Trzymam kciuki żeby ten mały cud się super rozwijał ❤️
 
Witam byłam u gin. Z tą ospa i dostałam heviran 3x1 a tak poza tym nie było jeszcze nic widać nawet pęcherzyka bo Pani doktor powiedziała ze za mała beta jeszcze była😞wizytę miałam 18.06
17.06 beta 441
19.06 beta 964
21.06 beta 1925
Ci sądzicie o takim przyroście nie za mały? Następną wizytę mam dopiero 3.07
 
Witam byłam u gin. Z tą ospa i dostałam heviran 3x1 a tak poza tym nie było jeszcze nic widać nawet pęcherzyka bo Pani doktor powiedziała ze za mała beta jeszcze była😞wizytę miałam 18.06
17.06 beta 441
19.06 beta 964
21.06 beta 1925
Ci sądzicie o takim przyroście nie za mały? Następną wizytę mam dopiero 3.07
przyrost jest w normie 😍
 
Witam byłam u gin. Z tą ospa i dostałam heviran 3x1 a tak poza tym nie było jeszcze nic widać nawet pęcherzyka bo Pani doktor powiedziała ze za mała beta jeszcze była😞wizytę miałam 18.06
17.06 beta 441
19.06 beta 964
21.06 beta 1925
Ci sądzicie o takim przyroście nie za mały? Następną wizytę mam dopiero 3.07
Przyrosty ładne.
Było po prostu za wczesnie
Będziemy w ten sam dzień wizytować 😁
 
reklama
Do góry