reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
A dziewczyny, jakie macie zalecenia? Ja duphaston, acard, heparyna i pregna start+dha+magnez. Oprócz tego, zero aktywności sportowej i seksualnej do 12 tyg…. Jestem w 6 tyg i 1.5 kg więcej. A nie jem dużo, więc mam nadzieję, że to woda 😭
 
A dziewczyny, jakie macie zalecenia? Ja duphaston, acard, heparyna i pregna start+dha+magnez. Oprócz tego, zero aktywności sportowej i seksualnej do 12 tyg…. Jestem w 6 tyg i 1.5 kg więcej. A nie jem dużo, więc mam nadzieję, że to woda 😭
A mogę wiedzieć z jakiego powodu masz takie zalecenia? Nie doczytałam się bo jednak 20- pare stron za mną ;)
Ja tez zrobiłam się jakaś taka jak kluska, na wagę boje się stawać a to przecież nie powinny być jeszcze ciążowe kilogramy
 
A dziewczyny, jakie macie zalecenia? Ja duphaston, acard, heparyna i pregna start+dha+magnez. Oprócz tego, zero aktywności sportowej i seksualnej do 12 tyg…. Jestem w 6 tyg i 1.5 kg więcej. A nie jem dużo, więc mam nadzieję, że to woda 😭
dieta bo do najszczuplejszych nie należę, dziwi mnie zalecenie wstrzemięźliwości bo mój lekarz powiedział, że ciąża to nie przeciwwskazanie, że zależy od tego jak ja będę się przy tym czuć. Ale nie zakazuje bliskości.
 
A mogę wiedzieć z jakiego powodu masz takie zalecenia? Nie doczytałam się bo jednak 20- pare stron za mną ;)
Ja tez zrobiłam się jakaś taka jak kluska, na wagę boje się stawać a to przecież nie powinny być jeszcze ciążowe kilogramy
jestem po poronieniu, wszystko było ok i nagle serduszko przestało bić. Więc mój lekarz traktuje sprawę bardzo poważnie i jednak zalecił mi ostrożność. Wolę się stosować, bo zrobię wszystko, żeby nie przechodzić tego drugi raz
 
A mogę wiedzieć z jakiego powodu masz takie zalecenia? Nie doczytałam się bo jednak 20- pare stron za mną ;)
Ja tez zrobiłam się jakaś taka jak kluska, na wagę boje się stawać a to przecież nie powinny być jeszcze ciążowe kilogramy
wiesz co, ja tak mam zawsze przed okresem, ze nabieram wody. I tu tak nabrałam, i mi zostało 😅 także będzie pewnie tylko gorzej
 
Mam takie leciutkie bóle podbrzusza jak na okres i czuje ciągle wilgotno, że chodzę sprawdzam co chwilę czy okresu nie dostałam .. wy też tak macie czy ja już swiruje ?🫨
 
Ja przed ciążą 53,5kg na wadze przy wzroście 167, teraz 8 tydzień i 56🫠 nie jem dużo, wszytsko w normie a już czuję się bardzo spuchnięta i duża… a ile jeszcze przede mną 🤣
 
reklama
Mam takie leciutkie bóle podbrzusza jak na okres i czuje ciągle wilgotno, że chodzę sprawdzam co chwilę czy okresu nie dostałam .. wy też tak macie czy ja już swiruje ?🫨
Normalne pisalam na oficjalnej grupie że też mailam śluz przypominający białko jaja kurzego. Gin powiedział że to jest normalne jeżeli nie jest żółty czy zapachowy to jest jak najbardziej wszytsko oki po przebadaniu mnie powiedział że jest ok infekcji tu nie widać a naprawdę mialam jzu tak że co chwile majtki białe od śluzu i co chwile jakoś ala wyciek poczucie mokrości
 
Do góry