reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny może znajdzie się ta jedna odważna do zrobienia tej grupy prywatnej? I na samym pocztku wstawić listę na kiedy która ma termin... bo trochę się gubię a nie chce co chwilę pytać w którym tyg kto jest 🫨
 
reklama
Dziewczyny które są w 8tc czy zaokrągla się wam już lekko brzuszek? Jak tak to napiszcie czy to wasza pierwsza czy kolejna ciąża
Ha ha mój brzuszek się zaokrąglił ale to nie z powodu ciazy tylko zaparc... Wcześniej nie miałam z tym problemu a teraz jest strasznie. Staram się jeść suszone śliwki, otręby, siemie lniane i nic😮‍💨
Może któraś ma inny sposób na zaparcia?
 
Ja nie mam dzieci , jestem po poronieniu w 10tc , ale wtedy nie zauważałam różnicy w brzuszku.
Obecnie zaczynam widzieć zaokrąglenie ale w tej ciąży odczucia mam zupełnie inne niż poprzednio : mam zgagę , wzdęcia , zaparcia , mdłości , mam wrażenie że przez to ten brzuch też jest taki „ napompowany”
Oooo to jest tak jakbym pisała o swoich odczuciach
 
Tez macie tak że mimo iż to dopiero początek naszej drogi (u mnie jutro 5+0) to od kilku dni autentycznie jesteście bardziej głodne? Mi wystarczało normalnie śniadanie, 2 śniadanie i obiado-kolacja a teraz po tym jestem tak głodna że aż mnie w żołądku kłuję i mi nie dobrze się robi...
 
Tez macie tak że mimo iż to dopiero początek naszej drogi (u mnie jutro 5+0) to od kilku dni autentycznie jesteście bardziej głodne? Mi wystarczało normalnie śniadanie, 2 śniadanie i obiado-kolacja a teraz po tym jestem tak głodna że aż mnie w żołądku kłuję i mi nie dobrze się robi...
U mnie dzisiaj apetyt wrócił, ale jak nie zjem mam mdłości, dzisiaj w sklepie zrobiło mi się słabo i chwycilam sok marchwiowy i cały wypiłam, autentycznie odpływałam;(
 
reklama
Do góry