reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Dziewczyny jakie leki przyjmujecie? Ja brałam dotychczas mama dha, ale dziś byłam u gina podpytać i on zalecił prenatal
W poprzedniej ciazy brałam prenatal, teraz kupiłam Pueria uno... a teraz ginekolog zalecał femibion. 😅
Co lekarz inna opinia
Skończę opakowanie tej pueri uno bo żal mi marnować i kupię ten femibion
 
Dziewczyny , a tak z ciekawości bo to moja pierwsza ciąża, do kiedy trwają takie bóle niby na miesiączkę, trochę krzyż, nie za mocno, zdaję sobie sprawę, że wszystko się przygotowuje i to fizjologia , ale ciekawi mnie to do kiedy to trwa :D ?
Wtrącę się.
Do 20tc regularnie, po 20 tc raz na dwa tygodnie 2-3 dni mam takie bóle, a zaraz potem brzuch jest większy😉
 
Dziewczyny jakie leki przyjmujecie? Ja brałam dotychczas mama dha, ale dziś byłam u gina podpytać i on zalecił prenatal
Ja w pierwszej ciąży brałam pregna start. Teraz pueria duo bo dalej kp. Pan tabletka ma fajny ranking suplementów i witamin dla kobiet w ciąży. Jest też pueria uno dla 1 trymestru
 
Dziewczyny , a tak z ciekawości bo to moja pierwsza ciąża, do kiedy trwają takie bóle niby na miesiączkę, trochę krzyż, nie za mocno, zdaję sobie sprawę, że wszystko się przygotowuje i to fizjologia , ale ciekawi mnie to do kiedy to trwa :D ?
u mnie jakoś szybko ustąpiło, po 14 tyg. chyba, w 17+2 poczułam pierwsze kopniaczki, za to w 20 tyg. Zaczął mi się "stawiać" brzuch, czyli tak spinać się cały np na 3-6 sekund i puszczał, miałam tak do końca ciąży
 
reklama
Dziewczyny które są w 8tc czy zaokrągla się wam już lekko brzuszek? Jak tak to napiszcie czy to wasza pierwsza czy kolejna ciąża
Ja nie mam dzieci , jestem po poronieniu w 10tc , ale wtedy nie zauważałam różnicy w brzuszku.
Obecnie zaczynam widzieć zaokrąglenie ale w tej ciąży odczucia mam zupełnie inne niż poprzednio : mam zgagę , wzdęcia , zaparcia , mdłości , mam wrażenie że przez to ten brzuch też jest taki „ napompowany”
 
Do góry