reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Ha ha mój brzuszek się zaokrąglił ale to nie z powodu ciazy tylko zaparc... Wcześniej nie miałam z tym problemu a teraz jest strasznie. Staram się jeść suszone śliwki, otręby, siemie lniane i nic😮‍💨
Może któraś ma inny sposób na zaparcia?
sok z kwaszonej kapusty? 😊
 
Mało się udzielam bo w pracy nie ma szans 🙄 pracuje 10-18 więc przed pracą ogarnianie starszej do przedszkola i mieszkania a po pracy padam jak długa 😂 wystarczy troszeczkę miejsca na kanapie żebym zasnęła 😂😂
 
Dziewczyny które są w 8tc czy zaokrągla się wam już lekko brzuszek? Jak tak to napiszcie czy to wasza pierwsza czy kolejna ciąża
U mnie widać małe zaokrąglenie. Jestem po kilku poronieniach wcześniejszych. Może tez z tego wynika, ze szybciej widać? Raczej nie jest to tylko wzdęcie, bo widoczny jest cały czas niezależnie od tego co i ile zjem. Czasami wiekszy. Przed ciąża miałam płaski:)
 
reklama
Do góry