reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mnie dzisiaj w nocy złapał okropny skurcz obu łydek,bolało okropnie,łzy mi leciały,męczyłam się ok.10 minut zanim puściło..
 
Dzień dobry :) ja dziś na badania muszę lecieć, więc mąż się śmieje że znowu mnie na spacer wyprowadza ;) obudziłam się już o 5 na siku, a że muszę oddać mocz do badań to już się tak rozbudziłam, że nie zasnęłam. Teraz czekam aż mąż wstanie, lab od 7.15 czynny, chyba umrę z głodu [emoji32]
Miłego dnia! [emoji1]
 
Dzień dobry, współczuję dziewczyny nie przyjemnych skurczów w lyddze. A zwłaszcza pustego żołądka z rana przed badaniem okropnosc. O ile skurcze łydek mnie nie dotyczą, bo chyba miałam tylko raz w życiu to wyjścia z domu na ssaniu tez bym nie zniosła. Idę na śniadanko. Miłego dzionka

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Dziewczyny.
Mnie dzisiaj w nocy złapał okropny skurcz obu łydek,bolało okropnie,łzy mi leciały,męczyłam się ok.10 minut zanim puściło..

Współczuje :( mnie kiedys złapał za obydwie stopy za palce i jak nie trzymałam to je wyginało :/ ale to było kiedys jak w zimny dzień chodziłam na obcasach z odkrytymi palcami. Potem juz nigdy wiecej :D
A magnez bierzesz? Moze za mało..
Dzień dobry :) ja dziś na badania muszę lecieć, więc mąż się śmieje że znowu mnie na spacer wyprowadza ;) obudziłam się już o 5 na siku, a że muszę oddać mocz do badań to już się tak rozbudziłam, że nie zasnęłam. Teraz czekam aż mąż wstanie, lab od 7.15 czynny, chyba umrę z głodu [emoji32]
Miłego dnia! [emoji1]
Martula jak ja nie lubię wychodzić z domu bez śniadania. A na badania mam dosyć daleko ze muszę kilka przystanków podjechać autobusem jeszcze przejść po schodach przez kładkę nad ulica i jeszcze iśc z pol kilometra. Pije wodę w drodze a w torebce zawsze pączek albo kanapka.

Ja teraz jem musli na śniadanie i zaraz wychodzę do pracy. A dzisiaj po pracy czeka mnie jeszcze 1,5 h pociągiem w rodzinne strony na weekend. Dobrze ze mam juz wygodne spodnie :) po południu i wieczorem po pracy juz mam ciężki brzuch i tylko bym leżała a tu tyle do zrobienia.

@Chrząszczyk i tak zrozumiałam od razu ;)
Miłego dnia wszystkim :*
 
Syla, biorę magvit B6 ale on ma małe stężenie magnezu,zaledwie 48 mg, biorę 6 tabletek dziennie.Ale jest magnez który ma 1350 mg a nawet 1500 mg. jedna tabletka i chyba taki muszę kupić i brać ze 3 razy dziennie.
 
reklama
Dzień dobry,

Pogoda znów jesienna, nic się nie zmieniło, a miałam jednak nadzieje, ze może jeszcze odrobine słońca zobaczę...cóż sama pogoda nakłaniał nie do porządków w domu, szkoda tylko, ze tak sennie

@Chrząszczyk na łydkę wybaczamy [emoji12]

@serena22 współczuje skurczu łydek...w poprzednich ciążach miewałam- masakra, ruszyć się człowiek nie mógł... w tej natomiast ręce mi drętwieją niemiłosiernie. Magnez to magnez, może być tez brak potasu...poproś na wizycie o zlecenie badań na poziom magnezu i potasu, wtedy będziesz wiedziała czy zwiększać dawkę magnezu czy dołączyć coś jeszcze

Miłego dnia kochane
Nad śniadaniem się zastanawiam i chyba wciągnę śledzika...mężuś mój kochany wczoraj mi kupił i od wczoraj ślinka mi na niego cieknie. A ze na noc jeść nie chciałam, bo bym się męczyła to na śniadanko jak w sam raz [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry