reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witam dziewczyny :) właśnie jak to z tą witaminą b6? Z nią magnez wchłania się lepiej, ale w witaminach jest już spora dawka, plus do tego z magnezem kilkakrotne wyższa niż powinniśmy brać.. czy nadmiar jakoś nasz organizm się pozbywa czy jak, bo właśnie przez b6 biorę zmniejszone dawki magnezu.. no i czy nadmiar tej witaminy nie szkodzi maluchom.. próbowałam znaleźć info na ten temat, ale jest tylko jakie skutki są od nadmiaru, nic więcej.
 
reklama
Dziewczyny pomocy:( wczoraj duzo nosilam mojego 2latka i chyba nadwyrezylam jakis miesien w przeramieniu. Strasznie rwał wczoraj. Dzis też trochę czuje. Wiecie, czy moge czyms posmarowac?
 
Dziewczyny pomocy:( wczoraj duzo nosilam mojego 2latka i chyba nadwyrezylam jakis miesien w przeramieniu. Strasznie rwał wczoraj. Dzis też trochę czuje. Wiecie, czy moge czyms posmarowac?
Niestety nic nie doradze ale ochrzanie[emoji34]dlaczego Ty babo dźwigasz? 2 latek juz trochę wazy[emoji48]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Syla, biorę magvit B6 ale on ma małe stężenie magnezu,zaledwie 48 mg, biorę 6 tabletek dziennie.Ale jest magnez który ma 1350 mg a nawet 1500 mg. jedna tabletka i chyba taki muszę kupić i brać ze 3 razy dziennie.

@serena22 popieram zeby zwiększyć skoro nie bierzesz 100% a nawet 50% dziennego zapotrzebowania i masz takie skurcze a wraz z postępem ciazy nogi beda bardziej obciążone. Co nie znaczy ze skurcze beda większe ale jesli az płakałaś to musiało bardzo boleć. Tak jak pisze @Dotkass lepiej zbadać poziom i magnezu i potasu.
Teraz sprawdziłam liczby:
Ja biore MagneB6 max 2 tabletki dziennie co odpowiada 200 mg magnezu czyli 56% dziennego zapotrzebowania. Nie mam żadnych skurczów nawet jak sie przeciągam rano. Chociaz ja biore ze względu na kołatanie serca i myśle ze bliżej końca ciazy bede musiała zwiększyć dawkę ale zobaczymy.
 
@Juliettaaa123 wydaje mi się, ze zwiekszona dawka b6 nic nie zaszkodzi, ale lekarzem nie jestem. Może łykaj magnez bez vit b6 np. Asmag Forte, a jeśli nie podpytaj lekarza

@Minia86 ode mnie nie tez dostaniesz ochrzan [emoji35] musisz Młodemu wytłumaczyć, ze już nie możesz Go nosić, nie wiem czym mogłabyś smarować, może okład by pomógł, pytanie tylko czy naderwałas sobie cosik czy tylko nadwyrężyłas mięsień, bo wtedy zależy czy okład zimny czy ciepły. Jeżeli to tylko nadwyrężony mięsień zrób cieply okład, jeśli naderwanie ścięgna ect. powinien być zimny. Tak czy inaczej staraj się poruszać ręka mimo bolu i ja rozruszać oczywiście po wcześniejszych okładach




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z telefonu tez nie widze[emoji53]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Jest w wątkach zamkniętych, ale jeszcze nieaktywny...


Dobra lecę na śledzika [emoji39]


8599rjjgotivdn5u.png
 
Do góry