reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ale mi udalo sie napisać post na wz

Napisane na LG-M250 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm poważnie? To tylko ja nie mam dostępu? Hahaha ale jaja


8599rjjgotivdn5u.png
 
Moje drogie, czy któraś z Was ma doświadczenia z podwyższonym CRP?
Miałam podwyższone jakiś miesiąc temu, wtedy lekarz stwierdził, że normy dla ciąży są inne i skoro trzykrotnie to na razie nic nie robimy. Inny lekarz kazał mi brać antybiotyk. Zdecydowałam się go wziąć, zrobiłam badania po antybiotyku i CRP spadło minimalnie, nadal jest trzykrotnie podwyższone... Nie wiem już co o tym myśleć, czy się martwić. Dodam, że byłam u stomatologa, wszystkie zęby zdrowe, mocz, morfologia ok.
ja miałam ostatnio podwyższone crp i mój gin kazał na to nie patrzeć...Moja mama, która choruje od wielu lat jak ma poważne choroby ma crp wynoszące kilkaset, dlatego myślę, że na takie niewielkie podniesienia, jeśli nie ma żadnych innych dolegliwości wskazujących na jakiś stan zapalny, nie ma co zwracać uwagi.
Dziewczyny, gdzieś tu pisałyście o tym, że cieszycie się, że po CC macie łożysko na tylnej ścianie...Ja mam właśnie po CC nisko i na przedeniej ścianie...Ktoś jeszcze tak ma czy jestem jedna w takiej sytuacji??
Ja dzisiaj mam założony EKG Holter, nawet Pani zakładająca mówiła, że faktycznie mi strasznie szybko serce bije :oo2: Już się stresuję wynikiem, bo mnie już nastraszył kardiolog, że poważne arytmie zabiegiem leczy się w ciąży:frown:
U mnie też liczą jak np 16t1d to 16 tydzień, nie 17.
Miłego dnia dziewczyny! :biggrin2:
 
@marudka oby wszystko było dobrze...u mnie zawsze piszą w książeczce dokładnie jak jest czyli ilość tyg i ilość dni, ale jak rozmawiamy to mówimy o rozpoczętym już tygodniu a nie zakończonym

Wklejam link do WZ Lutowe mamusie 2018

https://www.babyboom.pl/forum/index.php?forums/1231/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
ja miałam ostatnio podwyższone crp i mój gin kazał na to nie patrzeć...Moja mama, która choruje od wielu lat jak ma poważne choroby ma crp wynoszące kilkaset, dlatego myślę, że na takie niewielkie podniesienia, jeśli nie ma żadnych innych dolegliwości wskazujących na jakiś stan zapalny, nie ma co zwracać uwagi.
Dziewczyny, gdzieś tu pisałyście o tym, że cieszycie się, że po CC macie łożysko na tylnej ścianie...Ja mam właśnie po CC nisko i na przedeniej ścianie...Ktoś jeszcze tak ma czy jestem jedna w takiej sytuacji??
Ja dzisiaj mam założony EKG Holter, nawet Pani zakładająca mówiła, że faktycznie mi strasznie szybko serce bije :oo2: Już się stresuję wynikiem, bo mnie już nastraszył kardiolog, że poważne arytmie zabiegiem leczy się w ciąży:frown:
U mnie też liczą jak np 16t1d to 16 tydzień, nie 17.
Miłego dnia dziewczyny! :biggrin2:

@marudka a szybko Ci bije, czy jakoś nierównomiernie? W ciąży podnosi się puls i to jest normalne, bo jest więcej krwi/płynu do przepompowania, organizm jest bardziej obciążony.
 
@marudka a szybko Ci bije, czy jakoś nierównomiernie? W ciąży podnosi się puls i to jest normalne, bo jest więcej krwi/płynu do przepompowania, organizm jest bardziej obciążony.
I szybko i nierównomiernie ;) Kardiolog właśnie powiedział, że robimy po to, żeby zobaczyć czy to taka "normalna" ciążowa arytmia, czy coś się dzieje.Ale stresuje się tak, że mam to ustrojstwo na sobie i będzie zły wynik, że już wiem, że ładne mi pokaże wysokości pulsu ;)
 
I szybko i nierównomiernie ;) Kardiolog właśnie powiedział, że robimy po to, żeby zobaczyć czy to taka "normalna" ciążowa arytmia, czy coś się dzieje.Ale stresuje się tak, że mam to ustrojstwo na sobie i będzie zły wynik, że już wiem, że ładne mi pokaże wysokości pulsu ;)
A odczuwasz to nierównomierne bicie? Bo ja tak, mam w stresowych sytuacjach dodatkowe skurcze i to mnie jeszcze bardziej stresuje :p A jak wiadomo w ciąży nie brakuje takich sytuacji.
Nie denerwuj się, to zwykłe badanie - nic nie boli :p na pewno wszystko będzie dobrze, wyluzuj się :)
 
reklama
Mi udało się wejść na zw ale wyszłam z tego i co teraz mam za każdym razem szukać linka od @Dotkass ? Używam apki [emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry