reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamusie 2018

Czesc dziewczyny
Ja ostatni tydzień spędziłam w szpitalach... Nikt nie chciał mi pomóc i byłam odsylana z jednego do drugiego... W końcu po tygodniu na KORze się nade mną zlitowali i zrobili badania i się okazało ze mam krew w moczu i bakterie... Gdyby od razu skierowano mnie na badania to już bym pewnie była zdrowa a tak tylko mi się pogorszylo i muszę brać antybiotyk...
Ale zaczęłam czuć ruchy malucha co mnie Bardzo cieszy <3
 
reklama
Ja tez bym z chęcią coś poćwiczyla bo już w głowę w domu dostaje [emoji12] Macie jakieś sprawdzone ćwiczenia? Nie ukrywam ze trochę boje się na własna rękę wybierać, nie chciałabym zaszkodzić maluszkowi. Zdaje się ze Lewandowska miała jakaś płytę z ćwiczeniami, czy któraś z Was miała dostęp do niej? Może poza tym, ze już wyskakuje z lodówki to rzeczywiście coś mądrego ułożyła [emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja też bym chciała poćwiczyć, ale jak tylko zaczynam coś robić w tym kierunku to mąż mnie ochrzania i mówi, że nie powinnam :(. Faktycznie mam przeciwwskazania do ćwiczeń, bo 4 ciąża, 3 poronienia, ale już jest mi ciężko, zaczyna dokuczać kręgosłup, nogi bolą po całym dniu, nie puchną. Waga +3.
 
Witam się porannie :)
Wróciliśmy juz po rozpoczęciu roku szkolnego, w drodze powrotnej ogarnelismy jeszcze małe zakupy.
Dziś będziemy robić domowa pizze tak mnie jakiś naszło :)
Poza tym musze się zmobilizować i posprzątać mieszkanie..
Miłego dnia
 
witam sie dziele sie bólem z @coldold mnie boli glowa caly wekend falowo, masakra! apap do du... pomogl tylko na dwie godzinki nie lykam juz, mam w sobote wizyte,moze mam braki zelaza, magnezu nie wiem, albo to hormony jak u ciebie, nie pilam kawy w ciazy, bo mnie odrzucało, wypilam w sobote jedna i przeszlo na moment, wody sie ożłopałam, bo myslalam że malo piłam ostatnio, nic nie pomoglo imbir lyknij mi pomogl na troche i herbata rumiankowa pomaga na godzinke to z moich sposobow, a wczoraj łyknelam sok z pokrzywy, bo mysle ze moze i wina braku zelaza i dzis obudzilam sie bez bolu od razu lepiej, ale cos czuje, że znowu mnie sciska w skroniach powoli ehhh
Milego dnia wszystkim.
 
Ja to mam problem z kręgosłupem od zawsze, a nasilił się raz ze względu na rozmiar biustu, dwa po dwóch znieczuleniach zzo do CC. Nie bolał jak ćwiczyłam, teraz niestety daje się we znaki [emoji30]


85993e3koj7clzdz.png
Ja tez odczuwam bole. Mam rwe kulszowa, ktora teraz daje sie we znaki jak nie cwicze i nie biegam.
 
Moj synus tez pierwszy dzien po przerwie w przedszkolu. Jak wrocilam ogarnelam troche mieszkanko, odkurzylam, zrobilam nawet porzadki w szafie. Zaraz jade kupic Gabkowi kilka par spodni na teraz bo z poprzednich juz wyrosl, a w przedszkolu tak wycieraja sie na kolanach ze co chwile trzeba zmieniac.
 
@mavika 1,6 kg do przodu od początku ciąży a Ty się tym przejmujesz? Kochana przecież to bardzo mało...No to widzisz Tobie na słodkie przeszło a mnie choleryka naszło [emoji12]

@Sylviia i nic nie pisałaś??? Właśnie się zastanawiałam co z Tobą...szkoda, ze tak długo Cię ciągali, dobrze ze już wiadomo co się dzieje i można zareagować...No o gratuluje ruchów

Co do ćwiczeń ja się boje...po dwóch CC mam obawy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
cześć dziewczęta :)
watek chyba jeszcze nie zamknięty?
Ja już po urlopie, wypoczęłam naprawdę uczciwie, obijałam się, ile się udało i wyspałam na zapas ;D
a dziś już w pracy, młoda w zerówce, powrót do rzeczywistości....

i chciałam się Wam wyżalić, bo odebrałam wyniki pappa i wygląda na to, że lekarz, który robił usg źle wprowadził moje dane do systemu i wyszedł mi nieprawidłowy wynik.... w opisie początkowym, tam, gdzie jest taka jakby metryczka z wywiadu mam, że " dziecko lub płód z aberracją chromosomową w wywiadzie trisomia 21" czyli tak jakbym była w ciąży/urodziła dziecko z trisomią 21?????
Ja to tak zrozumiałam i moja ginekolog prowadząca też. Generalnie była zaskoczona, jak jej pokazałam wyniki, bo inne parametry mam dobre, usg dobre, a tu taki wynik..... ryzyko podstawowe: 1:89, skorygowane 1:289....

złapałam rano mega doła, potem trochę mnie ginekolog pocieszyła, że to musi być jakiś błąd, no ależ kuźwa nie po się płaci chyba tyle kasy za badania, że tak łatwo błąd popełnić? Jestem w kropce, chyba muszę jeszcze raz iść do lekarza od usg, żeby to wyjaśnił? Mam nadzieję, że nie będę musiała powtarzać całych badań....:hmm::no:
 
reklama
@mavika 1,6 kg do przodu od początku ciąży a Ty się tym przejmujesz? Kochana przecież to bardzo mało...No to widzisz Tobie na słodkie przeszło a mnie choleryka naszło [emoji12]

@Sylviia i nic nie pisałaś??? Właśnie się zastanawiałam co z Tobą...szkoda, ze tak długo Cię ciągali, dobrze ze już wiadomo co się dzieje i można zareagować...No o gratuluje ruchów

Co do ćwiczeń ja się boje...po dwóch CC mam obawy


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Nie ważyłam się przed ciąża ale zakładam że było 67 a teraz 69,3 bez "dwójki" rano czyli 69 :) to dwa kilo ale chodzi o to że wszystko w miesiąc niecały...
 
Do góry