reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Kochane mówię słodkie dobranoc [emoji182] jutro rozpoczęcie roku- moja Gwiazda czuje się już "taka dorosła", bo przecież idzie już do czwartej klasy [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Paraplu proszę mi się tutaj zameldować. Cały tydzień milczysz. Wszystko ok? Odezwij się, bo zaczynam się martwić, a w moim stanie to niewskazane[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odnośnie kręgosłupa to ja mam skoliozę i o dziwo,w żadnej ciąży nie dokuczał mi ból kręgosłup.Zawsze jak się dużo naschylam to jak się prostuję to wtedy przez chwilę mnie boli.Ja już na nogach bo niedługo czas budzić trzech synów do szkoły...
 
Witam sie z rana nie odzywalam sie bo syn mial 12ste urodziny i gosci cale mieszkanie tym bardziej ze brat przyjechal z rodzina a ma 5 dzieci najmlodszy 1rok4miesiace.
Ja nanogach od 5. Zaraz jade nakarmic kurki kaczki i kroliki na dzialke i do katowic na wizyte. Mam mega stresa co z maluszkami.
A do tego jestem glodna bo naczczo bo jak by cos zlecil lekarz to odrazu chce zrobic zeby nie jezdzic non stop tym bardziej ze ostatnio podroze mi nie sluza.
Oczywiscie torbe biore ze soba gdyby znow by mnie chcieli zostawic.
Milego dnia Wam zycze
 
Papaplu tym razem nie zostawia. Bedzie dobrze.

Dziewczeta czy ktoras z Wasvtez tak ma ze przestala sie czuc jakby byla w ciazy? Jedyne co to juz brzuch troche przeszkadza ale tak to jakby nigdy nic.... Nie wiem czy to normalne. Przyzwyczailam sie juz ze tam ukluje tam zaciagnie....
 
Hej. Ledwo nadrobiłam te 10 stron :p U nas jeszcze ciągle remonty i rozpakowywanie więc mało czasu. Ja już w pracy, zaczynam od kawy oczywiście :p miłego dnia dla wszystkich
 
Dzień dobry,

@Chrząszczyk @Paraplu obiecała, że odezwie się koło wtorku- rozmawiałam z Nią na prv

@pyzunia86 powodzenia na wizycie, na pewno będzie wszystko dobrze, daj nam proszę znać, jak będziesz już "po" [emoji6]

@Monisiek88 tak...w drugim trym to raczej norma (dlatego ten trym jest najlepszy [emoji6])

My się powoli zbieramy, śniadanko i na rozpoczęcie

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Papaplu tym razem nie zostawia. Bedzie dobrze.

Dziewczeta czy ktoras z Wasvtez tak ma ze przestala sie czuc jakby byla w ciazy? Jedyne co to juz brzuch troche przeszkadza ale tak to jakby nigdy nic.... Nie wiem czy to normalne. Przyzwyczailam sie juz ze tam ukluje tam zaciagnie....
Dokładnie ja tak mam. Brzuch rośnie i gdyby nie to, to nie czuje się jak w ciazy[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Papaplu tym razem nie zostawia. Bedzie dobrze.

Dziewczeta czy ktoras z Wasvtez tak ma ze przestala sie czuc jakby byla w ciazy? Jedyne co to juz brzuch troche przeszkadza ale tak to jakby nigdy nic.... Nie wiem czy to normalne. Przyzwyczailam sie juz ze tam ukluje tam zaciagnie....
Jestem Pyzunia nie Paraplu he he
 
Do góry